ŞAHIS: Daha önce birden fazla ceza işlemiş, denetimli olarak serbest bırakılan birisi .
1 ay once gece durduk yere kapimizi kıran şahıs polisi aradigimizda ayriyeten polisleri de bıçaklamıştır .
Ayrica polisler konusurken duydum bu adam hala nasil serbest bırakiliyor anlamiyorum diye konusuyordu .
Alkolu birakmak icin doktorunun verdigi hap icinde ustune alkol icinde cikan yan etkiden kaynaklanmis galiba
Şikayetçi olduk görevi yaptirmamak icin direnme, basit yaralama, konut dokunulmazligi ihlali olarak yazilmis .
Denetimli serbest olan birisi okadar sucu isledikden sonra yine mahkemeye kadar serbest birakiliyor. Ayni gun icerisinde.
2 3 gun gectikten sonra yine silahli catismaya giren sahis tekrar polisler tarafindan iceriye atiliyor okadar seyin ustune 10 gun sonra tekrar mahkemeye kadar serbest birakiliyor .okadar sucun ustune neden iceri alinmiyor çok merak ediyorum denetimli serbest birakilan birisi en ufak bir şeyde infazi yanip iceri atilmasi gerekmiyor mu 2 kere suc isleyip de nasil serbest birakiliyor