Herkese öncelikle iyi forumlar ,

Yeni taşındığım kat irtifakına tabi (iskan daha alınmamış 2-3 senedir oturulan 3/2 sinden fazlası kullanılmakta olan sitede oturuyorum) oturduğum binada sığınak ve depo olarak kullanılan bir alana şahsi olan eşyamı bıraktım apartmanda görevli çöpleri toplayan ve temizlik yapan aynı zamanda sığınak ve depo olarak bana gösterilen yerde gün içerisinde oturması için konaklayacak gibi kanepe vs ile küçük bir alan oluşturulmuş görevli kişi vasıtası ile eşyamın buraya konulabileceği herhangi bir sıkıntı olmayacağı depo olarak kullanıldığı bilgisi üzerine eşyamı gösterilen alana bırakmıştım.Aradan yaklaşık 1 ay geçmesinden sonra eşyamı kullanmak üzere gösterilen yerden almak için gittiğimde eşyamın orada olmadığını gördüm.Site yönetim ile görüştüğümde bana o alanı su bastığını ve oluşan hasardan dolayı eşyaların hurdacıya verildiğini eşyamın da bilgileri olmadığından dolayı verildiğini bilgileri olsaymış saklanabileceğini ve zaten kullanılamaz bir şekilde hasar gördüğünü bana iletmişlerdir.Görevli arkadaşın bilgisi var dediğim zamanda ise o kişinin işine son verildiğine kendilerine herhangi bir bilgilendirilme yapılmadığı site yönetimindeki kişilerce tarafıma iletilmiştir.Yaptığım incelemeler doğrultusunda ve araştırmalarımda site yönetimi ve yeni görevli apartman sorumlusunun bana aktardığı bilgiler uyuşmamaktadır.Yeni göreve başlayan görevlinin tarafıma eşyaların hurdacıya satıldığı söylenmiş ve herhangi bir su basması olayından bahsedilmemiştir.Ayrıca başka bir arkadaşın ifadesi de eşyamın tanıdıkları birine herhangi bir ücret alınmadan verildiğidir,hibe edilmesidir.Alanda yaptığım incelemelerde suya dair herhangi bir iz göremedim ve eşyam ile aynı hizada olan çalışma masasının (sunta) herhangi bir su çekerek şişmeye uğradığını görmedim ve o çalışma masası da orada duruyor.Ben site yönetimin samimi olduğuna inanmıyorum ne yapmam gerekir ? Maddi olarak zarara uğradığımdan dolayı hakkımı aramak istiyorum uğradığım zararın karşılanmasını talep etmek istiyorum bana o alanın su bastığını ispatlamaları gerekmez mi ? Eşyamın o alanda fotograflarını ben koyarken çekmiştim.Bu doğrultada ne yapmam gerektiğini bana önerirsiniz ?