iyi günler.bir maruzatım var rica etsem yardımcı olabilir misiniz?ben 4 yıl önce kadar muğlada üniv.okudum o esnada babamın kredi kartı ile izinsiz netten kontör yüklemek istedim ama yüklenmedi kontörüm.babamın haberi olmadığı için bir erkek arkadaşıma güvenip babamın kart bilgileri yazıp verdim kontör şirketi ararsa babamın adına konuşması için.o günlerde de babamın kartından 1600 tllik teknoloji sitesinden alışveriş yapılmış.babam bankaya şikayatte bulundu.parasınıda aldı.babamlar o teknoloji sayfasıyla görüştü site sahipleri alışveriş yappmışsınız faturası elimde size ulaşamadık dediler babama.işin özeti banka parasını geri almak için dava açtı üstünden 4 yıl geçti babama celp kağıdı geldi.sanıkların adıda yazıyor ve muğla diye geçiyor.sizin tecrübenize dayanarak bu işte benim adım geçer mi yoksa mahkeme detaylara takılıp erkek arkadaşıma kağıt derdiğim açığa çıkarmı?bu arada adıma herhangi bir tebligat çağrı yada bildirim gelmedi.bu saaatten sonra gelebilirmi.bana yardımcı olursanız çok sevinirim .