Sayın hukukçular,
Bir icraya itiraz ettim ve durduruldu. Tüm detaylarını yazıp sizden yardım isteyeceğim.
Ben 2015 Eylül ayında koçfinanas aş. den kredi kullanarak bir araç aldım. 7 taksit ödedikten sonra 3 taksit geciktirdim. 30 eylül itibariyle 3 taksit ödemediğimi 3 taksit tutarının 2505 tl olduğunu ihbarın elime geçmesinin ardından 30 gün içinde bankadan öğreneceğim bakiye borcumu yatırmam gerektiğini aksi taktirde bu tutara ödeme yapacağım tarihe kadar faiz işleyeceğini 30 gün içinde ödeme yapmazsam yasal yollara başvurulacağını belirten muacceliyet kat ihbarı aldım. İhbar bana 10 10 2016 tarihinde teslim edildi. Ben geciken 3 taksit tutarını 02 ve 04 11/2016 tarihlerinde 2600 tl olarak yatırdım. Ancak bana ilamsız icra takibi ödeme emri arabanın paraya çevrilme ihbarı geldi. Ben de 7 gün icinde ihbarda belirtilen sürede geciken taksitleri yatırdığımı belirten dilekçeyi o dekontları ve ihbar kağıdını ekleyerek gönderip itiraz ettim ve icra durduruldu. Ancak aracın üzerine yakalama çıkarıldığı için aracım bağlandı. Bu aşamadan sonra ne yapmalıyım? alacaklı vekili durdurmanın iptali davası açtığında benim lehime karar çikma ihtimali var mı? bana en iyi yolu söyleyebilirseniz çok sevinirim. İyi Çalışmalar dilerim ve teşekkür ederim.