Merhabalar, facebook da yani sosyal medya üzerinde bir kişinin insanların içinden şeytan çıkardığını, cin çıkardığını gösteren seans videolarını paylaştığını gördüm, videoların yapma olduğu o kadar belli ki ama insanların bu kişilere itibar edip herşeylerini verecek duruma geldiklerini görünce bende bimer üzerinden şikayet ettim, bu insanın, kişilerin dini duygularını istismar ettiğini ihbar etmek istedim şikayette bulunarak ve dün ben işteyken evime mahkeme celbi gelmiş, sadece duruşma saati yazıyor, Aslye ceza mahkemesi olduğu yazıyor ve ihbar/şikayet eden kısmında benim ismim yazıyor doğal olarak. Ben çok merak ediyorum benim bilgilerim şikayet ettiğim kişi tarafından görülebilecek mi? Bu şikayet hususunda kişinin yüzlerce bu tarzda videoları var seans görüntüsü diye yayınladığı, daha çok bu şeytan filmlerinde gördüğümüz sahnelerin amatörce yapılmış olanları tarzında birazda...Bu durumda farzedelimki mahkeme bu kişi herhangibir suç işlemiyor dedi...Tazminat hakkı doğar mı? Eğer kişisel bilgilerim paylaşılacak veya tazminat hakkı karşı tarafa doğacaksa benim bu şikayetten vazgeçme hakkım var mı? Mahkeme 2017, ocak ayı sonunda olacak. Bu konu yarımcı olabilirseniz sevinirim. iyi çalışmalar dilerim