binanın altıncı katında oturuyorum. 2015 nisan ayında sıfır binada ev aldık. temmuz ayında oturma ruhsatı çıktı.aldığımız tarihten itibaren çatıya havuz yalıtımı yapacağını ve üzerine fayans döşeyeceğini söyledi. fakat kendince beyaz su tut yalıtımı yapıp bıraktı. 2015 kışı yağmur yağınca tavandan sular akmaya başladı. yapı denetim ve müteahite söyledik başta ilgilenmedi sonra mebran denilen yalıtım malzemelerini gösteriş olarak apt. taşıttırdı. o kış boyunca uğraşmamıza rağmen mebranları döşemedi. yazın kuruduğunda döşeyeceğini söyledi. yazda döşedi fakat mebranın üzerine bir şey yapmayacağını bildirdi. tekrar ısrarlarımıza karsı şap attırdı fakat fayansı döşemekte geç kaldığı için şap çatladı bu yıl yağan ilk yağmurlarla birlikte eskisinden daha fazla akmaya başladı. şimdi aradığımızda ise benim tek görevin fayans döşemek o çatıya 80 binden fazla masraf yaptım falan falan anlatıyor mahkemeye gidince tek haksız tarafı oymuş o yüzden sadece onarmadan fayans yaptıracakmış .
yani aslında bizi oyalamaktan başka bir şey yapmıyor ben uğraşmaktan yoruldum ne yapmalıyım artık
fayansları yaptığında bile akacağından eminin altındaki yalıtımı düzgün değil çünkü
yardımcı olabilir misiniz?