Merhabalar ben 17 yaşındayım bir arkadaşım var bu arkadaşım kayseride bir adama tecavuz davasi acip kedi rizasiyla yaptigini gosteren kayitlar oldugu icin ailesi davayi geri almis ve bu olaydan sora yoğun bir tedaviye girmis kişilik bozukluğu ve şizofreni tespit edilmis ve bakire değil beni tanistirdiği 2 erkek arkadaşıylada defalarca birlikte olmus su an ailesi bir dilekce vererek bu kizin benim goturduğumu idda etikleri bir aile tanidiğimiz tarafindan tecavuze uğradiğini ve bunu benim goturmemle oldugunu soyleyerek beni ve onu dava etmisler daha onceki davada her hangi bir rapor veya kontrole de sokulmamis bizim o aile tanidiğimiz ile alkol ve uyusturucu etkisindr yaptirdigimizi soylemisler her hangi bir kanit yok ama benim elimde sevgilisi olan çoçuğun rızasiyla alinmis ses kayidi var bu olay nasil sonuclanir ne olur görüşlerinizi bildirirseniz sevinirim

- - - Updated - - -

Merhabalar ben kızım 17 yasindayim 16 yasinda bir arkadasim var kayseride bir tecavuz davasi acilmis ama daha sonrasinda kendi rizasiyla o adamla sevistigi kamera gorüntüleri cikmis bu yuzden ailesi şikayetten vaz gecmis su an yoğun pisikolojik destrk ve ilaç kullanıminda ve şizofreni kişilik bozukluğu cinsel aşıri arzu durumu varmis şimdi ayni sekilde ben ve bir aile tanidigimi dava etmis ailesi ve benim o aile tanidiğimiza bu kizi gotürdügumu ve uyuşturucu ve alkol etkisinde bir tecavuz durumu gerceklestgini idda ediyorlar onceki davada her hangi bir taciz tecavuz raporu alinmamis bu konu nasil sonuclanir nasil bir yol izlemeliyim