Merhabalar. Şu an boşanmak üzereyim ilk davam gerçekleşti. Benim sorum şu sizlere: Bebeğim henüz 3 aylıkken boşanma kararı aldık dolayısıyla babasını tanımıyor. Hakim ayda bir defa 8 saatlik bir görüşme verdi. Ben her defasında bebeğimi hazırlayıp babasına teslim ettim. Kesinlikle icra ile gelmedi. Babasını tanısın sağlıklı ilişki kursun dedim. Ancak bebeğimi her götürdüğünde ağlayarak gidiyor ve orada sürwkli ağladığını eşin bana itiraf etti. Tabi ki o babasıdır görecek tanıyacak ancak bu durumun sağlıklı olduğunu düşünmüyorum. Ben de babasına istediği günlerde görmesini teklif ettim sadece başlarda yanında ben olayım öyle alışsın tanısın babasını dedim. Bu teklifimi kabul etmiyor ayda sadece 1 defa ağlata ağlata görmeyi yeğliyor. Bu süreçte en önemli şey bebeğimin fiziksel ve ruhsal sağlığı. Hakim ilk duruşmada sadece tanıkları aldı bireysel olarak görüşmek istiyorum olmuyormuş. Dilekçe yazdım duruşmadan önce yine önceki karar devam etsin dedi(ayda bir kez görüşme) ne yapabilirim acaba bu durumda. Bebeğim için her fedakarlığı yaparım. O evden kovularak çıktım yine de bebeğim için giderim yanında. Yeterki iyi bir şekilde yetiştireyim. Şimdiden teşekkür ederim