Öncelikle herkese merhabalar foruma yeni katıldım ;

Olayı baştan anlatmak istiyorum, aralık/2015 ayındaydık eşim namaz kılıyordu namaz kılarken telefonuna Facebook'ta birisinden bir mesaj geldi bir bayan isimli bir kullanıcıda aylık 5.000 ₺ kazanmak istermisiniz şeklinde bir mesajdı eşime sordum onu tanımadığını söyledi Facebook'ta arkadaşı da değilmiş mesaj atmış.
Daha sonra eşimin ağzından ben konuştum söylediği şey eşini köye gönder biz görüşmeye gelelim eşiniz olursa olmaz. Bende sinirlendim ve bu kişiyi bulmaya karar verdim daha sonra bir tane sahte bayan hesabı açarak o kişiye mesaj attım onunla yakın olmaya çalıştım daha sonra şehir içerisinde bir yere gel buluşalım dedim. Daha sonra gelen kişi babamın teyzesinin oğlu çıktı daha sonra telefonda videoya da çektim bütün yapmak istediklerini itiraf ettirdim iyice bir dövdük iki kişiydik. O zaman dan bu zaman onunla aramızda hiç bir olay geçmedi ve dün yaşadığım yerde beni birisinin aradığını öğrendim neden arıyorlar mış dedim.
Birisi benim adıma hesap açmış profil resmini de benim resmimi koymuş bir kişinin eşine küfür etmiş, ben fetullah gülenin adamıyım bana bir şey yapamazsınız demiş. Daha sonra beni arayan kişinin yanına gittim durumu anlattım ben çorum'da oturuyorum ankara'ya taşınacaktım onları falan söylemiş mesaj da evimi tarif etmiş. Babannem falan demiş olmalı o kişinin annesine ankara ya gideceğimizi başka kimseye söylemedim. Daha sonra o küfür ettiği kişinin de benim adıma yazan kişi ile eskiden aynı yerde çalıştığını öğrendim. Şimdi ben mahkemeye başvursam benim adıma açtığı hesabı kapatmış itiraf ettiği videoyu göstersem zorla söylettin diyecekler. Bir kişi den daha duydum aynı kişi iskilip'ten bir kıza kız ismi ile dostluk kurmuş daha sonra +18 fotoğraflarını falan istemiş daha sonra tehdit etmiş benim söylediklerimi yapmazsan seni rezil ederim ailenin yüzüne bakamazsın falan demiş sonrası hakkında bilgim yok. Hukukcu arkadaşlar bana yardımcı olun bu kişiyi parmaklıklar arkasında görmek için ne gerekiyorsa yaparım.