Merhabalar, demin yaşadım bu olayı. Eski kız arkadaşımla konuşmak için arkadaşımdan numarasını istedim. Başka birisinin Face adresini verip bu arkadaşta var buna mesaj at diyip beni o kişiye yönlendirdi. Bu kişi ile konuşurken neredesin gibi sorular sordu. Sonra bi numara verdi. Teşekkür edip numarayı kaydettim. Eski kız arkadaşımın numarasının farklı olduğunu hatırlayıp mesaj atmadım bu numaraya. Daha sonra beni bir numara aradı ve face te numarayı aldığım kişi olduğunu söyleyip ağıza alınmayacak bir küfür etti. Ben ise "Pardon?" dedim. O kızdan uzak dur benim eski sevgilim gibi şeyler söyledi. Kardeşim uğraşamam sizinle diyip kapattım telefonu. Daha sonra bu numara bana "Karşıma çıkma sen." diye bir mesaj attı. Aynı numara aradı fakat bu sefer başka biriydi. Kendini tanıttı gayet saygılı bi şekilde beni tehdit etti."Marmaris'i sana dar ederim, bi yerlerin kırılır" gibisinden. Daha sonra kıza durumu açıklayıp daha fazla rahatsız etmeyeceğimi söyledim. Olanları anlattırdı ve kız bu kişilerle konuştuğu zaman şahıslar beni arayıp "Bizi mi şikayet ediyorsun?" diye soru sordular. Ben kızla daha fazla konuşmayacağımı açıkça belirtmeme rağmen kavgaya çağırıldım ve yine tehdit edildim. Yaşım 18, şahısların yaşı muhtemelen 18'den küçük. Ne yapabilirim?