Bmw 0 Aracta Sol Komple Fabrİkasyon 2 Kat Boyali Cikti.!!!!

Sıfır olarak borusandan 2015 MODEL 420D XDRİVE BMW marka aldıgım aracı bakım için 6000 km de kosıfler otoya goturdum ve bakım sonrası aracı istedigim rakama satmaları icin 2 el bolumune bıraktım.
Daha sonra satış icin cıktıkları ilanda aracımın boyalı olarak ilana kondugunu gordum.Aracımda kaza boya olmadıgını ilanın yanlış bilgıler icerdigini belırttım.Onlarda bana expertiz yapmadan arac kabul etmediklerini ve inceleme sonucu boya oldugunu belırtıler.Bende itiraz ettim ve incelenmesini talep ettim.

Borusan otomativden inceleme icin randevu verildi ve avcılara aracı goturdum.Ordaki inceleme sonucunda aracımın sol tarafının komple kapı icleri dahil fabrikasyon orjinal boyalı oldugunu ve mikron kalınlıklarının ve camurluk ucundaki vernik akıgının normal oldunu bunun icin yazı vericeklerini bu yazıyla aracın orjınal oldugunu belgelersiniz dediler.piyasada aracım sol tarafı komple boyalı muamelesi goruyor ve 2. eli yuksek rakamda deger kaybına ugruyor .Verecekleri kagıdın piyasada hic bir hukmu yok.

Kendi yetkili 2.el bolumleri bile araca boyalı muamelesi yaptı ve oyle ilan cıktı.Bana satarken hic bir sekilde bu aracın boyle oldugu belirtilmedi.Ben bu tip sorunlardan korktugum icin 0 arac aldım.Bana sol tarafın bu sekilde oldugu beyan edilse o aracı almazdım.
Bu tip araclar piyasada boyalı olarak gecer ve deger kayıpları olusur.
Bunun adı gizli ayıptır maduriyetimin giderilmesini ve aracın iadesini istedim.Gerekirde raporlar ,belgeler,resim ve videolarla haklarımı mahkemede ve kamuoyu onunde arayacagımı belirtirim.100 YILINI kutlayan bmw fabrikasınada durumu bildirecegi belirttim

micron kalınlıkları
sol arka camurlukta:262,240,230,220 sagtaraf:97,136 arası
sol kapı ici 125,132,143 sag taraf:87,90,,76
soldirekler 150,196 sag taraf:110,120,130

Benim durumum yukarda acıkladıgım gibi firma bana orjınal olduguna dair kagıt verdi ve tespit davası actık.

Sizce bu konuda haklı cıkarmıyım
Mahkeme kac sene surebılır.

Yorum ve verdiginiz bilgıler icin şimdiden tesekkurler..