öncelikle merhaba arkadaslar forumda yeniyim hatam varsa kusura bakmayın başıma bir olay geldi sizlerle paylasmak ve yorumlarınızı almak istiyorum bundan 1 sene önce nehir(akarsu) kenarında galaxy s4 marka bir telefon buldum telefon suyla temas halindeydi telefonu elime aldım yarı ıslak yarı kuruydu açmaya çalıştım açıldı 1 defa içerisinde hafıza kartı sim kart güvenlik kilidi yoktu format atılmıs suya atmışlar veyada düşürmüşler bilmiyorum benimde köyümüzde jandarma polis vs devlet kurumu yoktur en yakın jandarma 30 km orayada nasıl gideyim belediye vardı kapandı
telefonum kayboldu diye ilan olmadı bende aldım telefonu 1 defa açılmıştı eve getirdim evde telefondan kimsenin haberi yoktu dama bıraktım çadır vardı damda (evin üzerinde) Onun altına bıraktım bu telefonu yaptırmaya karar verdim telefonu 2 hafta çadırın aldında kaldı telefonu 2 hafta sonra açmaya çalıştım yine açılıp kapandı kahramanmaraşa gittim telefonu yaptırmaya telefonu açmaya çalıştım açıldı 15 dakika kadar kullandım hattımı filan taktım kurudu düzeldi diye tamirciye götürmedim köye döndüm o gün telefona baktım yine kapanmış ve hiç açılmıyor imei sini filan sorgulattım çalıntı filan yazmıyodu bende sinirlendim telefon çalışmadı diye kırdım çöpe attım ve 1 sene sonra ifademi almaya karakola çağırdılar ifademi aldılar şimdi ise keşif'e geleceklermiş keşif kaç dakika sürer kimler gelir sonucu ne olur bilginizi paylaşmanızı rica ediyorum