Hayırlı Hafta Sonları;
Merhabalar 09.05.2016 Tarihinde Uyap İnternet sitesinden 2 aracın ihalesi için teminat yatırdım fakat sistem teminatlardan 19.200 tl olanı 2 kere çekmiş hesabımdan
o aracın fiyatı çok fazla yükseldiği için ben teminatı mı iade et butonundan 19.200 tl teminatı mı iade aldım fakat 2 kere yattığı için diğeri yatmadı.
diğer araç bana kaldı o na yatırdığım 12000 tl teminat ihale bana kaldığı için icra dairesinde 7 gün beklemek üzere el koyuldu. fakat yatan 19200 tl bir türlü bize yatmadı bizim kasamızda böyle bir para yok dediler bende vakıf banktan yardım istedim onlarda icra dairesinin hesabına paranın girdiğini öğrenince bu arada vakıf bank merkezde icra dairesini arayıp paranın icra dairesi hesaplarına 2 kere girdiğini iade etmesini belirtmiş cuma günü akşam saat 7 gibi beni cep telefonumdan arayıp paranı bulduk zaten diğer araç sana kaldı pazartesi günü mesai bitimine kadar sen 33000 ödeme 13800 gönder biz 19200 tl yi sana göndermeyelim ona mahsup ederiz dedi .
Fakat Bu durumda ben kazandığım aracın ödemesi olarak teminat hariç 33000 tl yi kanuni süre içinde eksik yatırmış olmuyor muyum sonuçta ben 19200 tl teminatı başka bir araç teminatı olarak yatırmıştım. burada sizce ne yapabilirim Benim hesabıma paramı gönderin ben kazandığım dosya numarasını yazarak yatırmam gereken tutarı kazandığım dosya numarası ve plakayı açıklamaya yazarak göndereyim dedim gerek yok bizim elimizde bu dediler.