Öncelikle merhabalar sayın hukuki.net üyeleri ben Ulucan SANCAKTAR 19 Yaşında lise 4 öğrencisiyim düzce kalıcı konutlarda ikametgah ediyorum geçen hafta yakın bir arkadaşımın babası olan sitenin kapıcısı ayhan yılmaza sitenin sakinleri çardakta oturmakta olan genç sevgilileri şikayet etmiş bunun üzerine ayhan yılmaz yanlarına gidip kalkarmısınız gençler şikayet var filan demiş ayhan yılmaz batuhan ebcim isimli 20 yaşındaki şahıs gitmessem nolcak gitmiyorum gibi itamlarda bulunup babası yaşındaki adama diklenmiş o sırada ayhan yılmaz hiçbirşey yapmadan demeden geri dönmüş ve arkadaşım erkan yılmaz bu olayı babası bir arkadaşına derken duymuş herneyse geçen haftada arkadaşlarımdan biri beni arada dolaşalım diye çıktık 3 arkadaş dolaşırken erkanıda çağırdık onların evinin ordan çıkarken çardakta erkan bu sevgilileri gordu yanına çağırdı çocuğu erkan yılmazda 16 yaşında büyüklerine saygısızlık yapmaya utanmıyomusunuz filan dedi o sırada bayan var diye çocuğu binanın arkasına götürdüm burda konuşun dedim çocuk ellerini kaldırıpta oyle bir şey yapmadım dedi bende tamam kardeşim indir elini oyle de dedim indirdi bir daha kaldırıp zaten ben polis çocuğuyum haklı olsamda olmasamda farketmez diyip beni tahrik etti ve dayanamayıp boş bulunup elimle iteklercesine vurdum yüzüne gelecek şekilde o sırada pişman oldum ozur dileyecektim çocuk bağırmaya başladı telefon verin babamı arıycam siz benim babamın kim olduğunu bilmiyosunuz diye o sırada biz bişey demeden 3 arkadaş çardaklara erkanda eve geçti sonra babası filan gelmiş erkan aradı bizi gittik ozur dilemek için selam verdik almadı babası polislerde vardı çocuğun babası mustafa ebcim yuzume iyi bak bu olaylardan sonra seni linç edicem hastanelik edicem gibi tehtitler etti birşey demedim sonra batuhan adlı şahış vurduğum boynuma atladı babasının yanında beni çekmeye çalıştı sonra arkadaşlarım mudahale edip çektiler ve yenikent emn. Mud.de Benden şikayetçi oldular ve uzlaşmak istemediklerini soylediler bendebabasından beni tehdit ettiği için şikayetçi oldum ve uzlaşmak istiyorum dedim ikisiylede ifadesinde çocuk yumruk demiş 4 arkadaşta aynı ifadeyi verdik benim anlattığım gibi iteklercesine tokat diye ne olucağını merak ediyorum e devletede baktım hakkınızda açılmış dava yoktur filan yazıyor sicil yeme gibi bir durumum olurmu savcı bizi çağırıp uzlaşmassak ve savcı çağırırsa uzlaşılabilir mi ? Ne yapmalıyım ? Cevaplarsanız çok sevinirim