Türkiye yaşayan ve çok zengin ve itibarlı bir aile oğlunu askerden kaçırmak için Almanya'da bir kizla oğularını 2005 evlendiriyor 2009 ben Türkiye'de bu aile ziyarete gittiğimde bekar olduğum biliniyor tabi beni bu kızla evlenmek istermisin ben razı geldim tanıştıkdan sonra ertesi gün imam nikahı yapıyoruz sonra öğreniyorum ki kızın resmi evliği var askerlik için yapıldı diye açıklanıyor ben tamam kızın bir günahı yok bunalıma girmiş zaten Almanya'da düğün yaptık bende zaten ordanım ev tutum yerleştik 2010 bir kız çocuğu doğdu tabi doğum belgesinde ben yazmıyorum diğer kişi yazıyor sonra biz dendi kayınpederimin yaşadığı şehire yerleşmemiz gerekiyor diye ben burda şirketimi kapatıp Almanya'nın diğer uçuna yerleştim burda da direk ihtiyacımıza göre ev bulamadık diye toplam üç sefer ev değiştirdik bu ara da 2011 bir erkek çocuğum oldu doğum belgesinde yine ben yazmıyorum 2014 bir kız daha dünyaya geldi yine ben yazmıyorum baba olarak 2014 askerlikten işlemler bitti 2015 boşanma oldu burda birçok kez bizim düzenimiz bozuldu bir ton borçlandım cv imde 6 senlik boşluk kendi şirketimi işletmeden evel imalat müdürlüğü yapıyorum en son askerlik hallodukdan sonra bizi Türkiye'ye çağırdılar orda Ankara büyük bir şirkete imalatmüdürlüğü için bana işyeri vede kalaça bir daire temin edeçeklerdi ama ne olduyusa onlar eşime temin ettikleri avukata vekalet verdikten sonra oldu bizi ondan sonra ortada bıraktılar eşime bir protokol imzalatmış avukat boşandıktan sonra birşey talep etmiyor diye bu evlik oyunu bana 200000euro Zarar ettirdi iş bitince bize Türkiye yaşayabileçeğimiz bir ortam salayaçaklardı ama verdikleri sözde durmadılar bizde borç para bulup Almanya'ya dönmek zorunda kaldık boşanma davasına katılmadık avukat vekaleten katıldı zaten onların Ada'mı çocukların Türk kimliği yok ondan dolayı dava ortak çocuk yok diye gözüküyor ama Almanya kütüğünde var gözüküyor almayada dna testi küçük çocuklar yasak cezası var yani çok yönlü maddi ve manevi zararımız var burda yasal haklarımızı Nasıl arayabiliriz hala daha düzenli bir yaşam erişemedik yardimçı olabilen varsa seviniriz