Merhaba

1 Aydır uykum Bana Zehir Oldu Lütfen Bu Konuda Bana Yardımcı Olabilirmisiniz.
Ben 2010 yıl açılışlı Basit üsülde Vergi mükkelefiyim.

Aylık Olarak Hesaplandığında 20bin Küsür Hesabıma Girmiş Çıkmış Şekilde
Yıllık Şekilde
2013 Yılı 100 bin Tl Para Gelişi Ve Başka Birine Paypal Hesabına Çıkışı Olmuş.
2014 Yılı 100 bin Tl Para Gelişi Ve Başka Birine Paypal Hesabına Çıkışı Olmuş.
2015 Yılı 100 bin Tl Para Gelişi Ve Başka Birine Paypal Hesabına Çıkışı Olmuş.

Atm den Kendime Para Çekimi Yok.. Bankanın Yıllık Gelir Gider raporunda 2 bin tl lik bir Fark var sadece Gelir Gider de.

Ben Basit üsülde Vergi Mükellefiyim Bu Para Benim hesabıma Emanet Olarak Geldi. Bunu yine emanet Şekilde Yeni Sahibine Teslim edildi
Bir Ticari Kazancım yok Bu işten. Bilgisizlik Cahilliğime Geldi Bilmiyordum

Yakınımızın Banka Hesabı Bloke Olduğu için Benden Rica etmişti. ısrar etti Kullanması için İzin verdim. bende

Bankadan kendime Bir Para Çekmedim. Atm den Vs Bu paradan Bir Kazanç Sağlamadım. Ticaret Yapmadım
Hiçbir Fatura Kesimi Vs Yok.. Bir Belge yok para hesaba geldiği gibi karşıya aktarılmış benim olmadığı için

Maliye İlerde Bu konuda Bana Sıkıntı Çıkarırmı. Ben Bu Paranın Vergisini Ödemeyecek Kadar Güç Durumdayım..
Banka Hesabımda Paranın gelir Gider dekontları Duruyor sanırım Burdan Bir Sonuç alabilirmiyim.

Vergi Dairesi Beni ne Şekilde Vergilendirebilir. Bir ticari Kazanç yok Bunu Hak iddia edebilirmi üzerime

Gerçekten Sizlerin Yardımlarını Bekliyorum uyuyamıyorum.. Bir Çocuğum Var geçmişte Ona Borç Bırakmak istemiyorum Hastayım Ben İntihar Edecek Kadar Kötü bir Psikolojideyim. Kendi Kendimi Yiyiorum Aylardır Aile içi Huzurum Kaçtı Gerçekten Bilgisizliğim Yüzünden Bu haldeyim.

Sadece Sizlerden Bu Konuda Olacakları Veya En Kötü Katlanabileceğim Durumları Yazmanızı Rica ederim Lütfen Hakkınızı helal edin Zamanınızı Aldığım için Şimdiden

Şuanda Hiçbir şey yok ama Korkuyorum Düşüncelerim beni Yiyor