Merhabalar umarim saglikli bir cvp alabilecegim öncelikle teşekkür ediyorum maalesefki turkcell bayiligi yapmis birisiyim 2011 yilinda bayi kodum kullanilarak abonelik sozlesmeleri duzenlenmis ve uzerime atili suc birakilmistir imza orneklerimide vermeme ragmen bilirkisi raporlarinda bana ait olmadigi anlasilmakta olup buna ragmen eskiye dayali sabikam var diye adli para cezalari yemekteyim bu gune kadar 3 davadan 6250 tl adli para cezasi yedim ve hakim ben bu kanaatte oldugum icin bu cezayi verdim dedi bende hakimi tersledim ve sikayetci oldum kararida temyize basvurdum merak ettigim bu olayla bir cok turkcell bayisi ertelemeli cezalar alirken ben neden eskiye dayali sabikam var diye adli para cezalari almaktayim eski sabikam bir hirsizi olduresiye dovdugum icin var bu Yuz kizartici bir sucmudurki islemedigim bir olay nedeniyle adli para cezalari bana verilmekte ve halen ustume acilmis olan 5 dosya daha var ve benim yuzunu dahi gormedigim tanimadigim insanlar semtleri bile bana oldukca uzak 2 senedir bu islerle ugrasmaktayim bana adaletsizligin sonu gibi geldi ne yapmaliyim sizce hakimin bu tavri ve kanaati dogru olmamali yaniliyormuyum ispat edilmeden ceza verilmesine nasil itiraz edebilirim ve davayi dusurebilirim fikrinizi soylerseniz sevinirim saygilarimla