Harman traktör ve bicerdover san. Şirketinden 2015 model sıfır bicerdover aldım Belcikadan gemi ile geldi ancak gemiden ikamet ettiğim Kırklareli luleburgaza gelmeden önce tamamen nakliye şirketinin hatası yüzünden bicerdover kaza yapti tir şoförü trafik olduğu gerekçesiyle güzergahtan çıkmış ve bir ust gecide bicerdoverin tane deposunu vurmuştur aynı zamanda bicerdoverin birden farklı yerinde vuruklar gevsemeler ve esnemeler mevcuttur bizde bu sebeble harman traktor ile irtibata geçip bize kazasız sıfır bir bicerdover getirmelerini istedik ancak onlar buna yanasmadilar şimdi mahkemelik olduk ben bicerdoverin ilk 2 taksidini ödedim harman diyor ki leasing yaptık almak zorundasın diye sürekli baskı yapıyorlar ben avukata vekalet vermeme ragmen sürekli beni taciz ediyorlar ve onların dediği bir diğer husus ben tüketici haklarını ve onların iyi niyetini suistimal ediyormuşum ben 400 450 bin tl bağlamışım bu işe kazali mal almak istememem normal degilmidir? Siz değerli avukatlarında fikrini almak istiyorum tuttuğum avukat bana sen bicerdover gelmiş gibi öde verdiğin biçme paralarını da faturalandir %90 davayı kazanacağız senin ödediğin biçme parasını da geri alırız dedi ancak çok içime sinmedi başka bir avukata fikir danistim oda keşke taksitleri yatirmasaydin dedi kafam allak bullak oldu sizlerden bi fikir vermenizi istiyorum forumlar hakkında bi bilgim yok sürç-i lisan ettiysek affola