Öncelikle ülkede neler döndüğünü,işin içinde olmayanın her şeyi güllük gülüstanlık sandığını kavrayan avukat güngörene teşekkür edenerek yazıma başlıyorum.18. madde uygulaması sonucu parselimin tamamı bir şirkete verilmişti ve bana da dağ başından dedemden kalma yerin 20 de biri dahi etmeyecek toprak gösterilmişti.Şirketin inşaatlara başlaması sonucu avukatım öncelikli ve ivedi yürütmeyi durdurma dilekçesi verdi ve haklı çıktı yd olumlu geldi ve keşif bekliyoruz.Şu anda tarlamda 6 blok inşaat var şirket tarafından yapılmış ve belediyenin avukatı benim arazime inşaat yaptıklarını inkar etmişti yd talebi keşiften önce alınmasın diye.Keşif kararı sonrası aşikar olması münasebetiyle 18. madde imar uygulaması iptal edilecek gibi görünüyor.Peki iptal sonrası belediye aynı uygulamayı 2. kez yapabilir mi?Yaparsa ne olur tekrar bi 15 bin lira harcayıp mahkemelerde mi sürüneceğim?şirket bastırıyor üç kuruşa ver yoksa akibeti farklı olmaz diye.Ekonomik olarak onlarda sınırsız mebla ben borçlu harçlı korkarak takip ediyorum süreci.Belediye aynı şeyi 2. defa yapıp beni yorarak süreci şirket lehine çevirebilir mi?SAYGILAR...