Selam herkeze Merhaba
Ben bir emlakci vasıtası ile Mutait firmadan Inşaat halinde daire satın aldım aramızda adı yazılı şekilde sözleşme yaptik.karşılığında 15000 tl mutait e 2000 tl emlakciya komisyon parası verdim.Mutait e vé emlakciya verilen para makbuz lari vardır. Kalan parayi kredi çekip odeyecekdim.inşaat çok hızlı ilerliyor ve ben bu kişilere çok guvenmisdim 2 ay kadar zamanda baya bi yok kat edildi birgün beni emlakci aradı inşaat 1 aya bitecek tapu doğalgaz elektrik ve su abunelikler ini biz yaptiralim sen uğraşma dedi bende inanıp kabul ettim tapu nun 2500-diğer abuneliklerin Ise 2300 tl tuttuğunu anlattı bende tamam siz yapın işlemleri dedim ve istenilen parayi verdim.Daha sonra ogrendim ki bu dairenin ada pafta numaralari inşaat in bulunduğu yerle hiçbi alakası yok gittim konusdum beni hep oyaliyor lar parami da vermiyorlar 5 aydır ben bu kişilerle uğraşıyorum. Mağdur oldum dolandirildim bu kişilerin mal varlıkları da yok üzerlerinde eminim.Ve bu kişiler çok kişiyi dolandir mis 2-3 er tane dosyaları var ama batık kişi değiller altlarında arabalar dükkanlar çok iyi durumları ama üzerlerine değil sanırım bunlar şimdi ben ne yapMAM gerek ne yapabilirim bu sebepsiz Zenginleşme insan kandirip dolandir mak degilmidir ,? Hukuken bu kişilere verilebilecek hiçmi ceza yok benim canım yanmış param gitmiş colugumun cocugumun riskini kaptirmisim bu kişiler günlük guleslik yaşıyorlar şimdi avukat masrafi 4000 tl isteniyor kazanılacagida garanti değil ki haciz e gidilse hiçbir şey yok adamlarda e peki ne olacak gittimi benim senelerce birikimim bu adamlar a bunlar hala millet i dolandir mak da şimdi ben bunları kurşun a dizsem onları adam yerine kör beni hapse atarlar ha benim Evimi soymuş cuzdanimi çalmış lar ha bu şekilde dolandir mis lar benim Yuvam dağıldı bu kişiler yüzünden Uzun oldu içimi döktüm Özür dilerim vereceğiniz en ufak cvp bile beni biraz olsun mutlu edecek herkezin Allah yardımcısı olsun ...