Merhaba,

07/11/2014 tarihinde skypeden R10.net üyesi Sosyalhazine adlı üyeyle konuştum. Belli bir miktar ile mobil ödeme karşılığında (TL transfer + Alışveriş) aylık fenomen paket aldım. Konuşmalarımız devamlı oldu tl attığım numaraları, kendine ait olan sitesi gibi şeyler yazıyor konuşmalarımızda. Herneyse işlem yapılmayınca mesaj attım twitter takipçi uygulaması yaptığını sisteme giriş için tek seferlik şifre gerektiğini söyledi ben böyle bir şeyin mümkün olmayacağını ücretimi geri almak istediğimi söyledim. Uygulamada sorun oluyor falan diyince verdim hemen değiştirecektim. Hesap çalındı işte. Bu şahsın ziraat bankasında hesabı olduğunu öğrendim. Burayada yazıyorum ki bu şahıstan alışveriş yapacak olan varsa iki kere düşünsün.

Şahsın adı soyadı: Muratcan Ay........
Twitpars.com sitesinin sahibi (yöncu.com'dan domain almış yani tc kimlik şart) Gerekli belgelerle savcılığa gideceğimi söyledim domain sitesine de yazdım savcılık isterse bilgileri vereceklerini söyledi. Bu şahıs engelle tabi. Şimdi nasıl bir yol izlemeliyim? Twittera eposta gönderdim ama geç cevap verecekler eminim. Hesap yaklaşık 73.000 takipçiye sahip bu şahıs birkaç kişiyide dolandırmış ziraat bankası hesabı falan var.

Hukuki süreç için yardımınıza ihtiyacım var.