Selamınaleyküm arkadaşlar benim sorunum abonesi olduğum elektrik dağıtım şirketi ile ilgili bana fatura yazmışlar 1029 tl normalde 150 civarı geliyor du
bende sayaç bozuk diye itiraz ettim sayacı değiştirdiler degiştirinceye kadar 1 hafta 250 tl yazmışlar sayaç değişti o ay 70 tl geldi bende haklı olarakdan itiraz ettim bana kendi yazdıkları bir rapor verdiler rapor bile değil sayaç kontrol talep formu yazıyor üzerine elle sayaç normal yazmışlar bende sayacın bağımsız bir kurumda kontrolunu talep ettim belki 100 defa dilekçe yazdım ama adam yerine koyup da bir kere bile aramadılar
bende tüketici hakem heyetine başvurdum labaratuvar raporu var demişler hakem heyetide kabul etmiş 15 gün içinde tüketici mahkemesine itiraz açık olmak üzerine karar vermiş bende mahkemeye kendim dilekçe yazdım kararı da ekledim aynen böyle yazdım sadece karara titraz dilekcesi yazılacakmış görevsizlik kararı verdi danıştay yolu açık olmak üzere ben şimdi nereye başvuracağım avukat tutacak durumum yok zaten mahkeme avansını başkasından aldım faturayıda 2000 tl olarak kredi çektim ödedim bana bir yol göstirirseniz sevinirim elim ayağım bağlı kaldım bir senedir uğraşıyorum