İyi günler sayın hukukçular. 2013 yılında seyyar bir pazarlamacı tarafından satışı yapılan bir eğitim seti aldım, peşinatsız olarak satış yapılıyordu ve ürünü beğenmemem halinde bir hafta içerisinde telefonla iletişime geçip iade hakkım olduğu söylendi ve ürünü aldım sözleşmeyi imzaladım. 2 gün sonra ürünü iade etmeyi düşünerek telefonla aradım müşteri temsilcisi adresimi tehit etti ve kargo aracılığıyla gelip alacaklarını söyledi. 2 gün geçti gelen giden yok tekrar aradım kargonun gelmediğini ve sözleşmede yazılı müracat ile iade olunacağını yazdığını söyledim ne yazmam gerektiğini sordum fakat müşteri temsilcisi bunların prosedür olduğunu telefonla iade talebimin alındığını yazılı müracata gerek olmadığı söyledi ve tekrar adresimi tehit edip kargo yollayacağını söyledi. 2 gün daha geçti kargo gelmedi ve tekrar aradım yine aynı tepkiyi aldım. Nihayetinde bir hafta geçtikten sonra tekrar aradım ve yasal sürenin dolduğunu ve sözlü iade talebinin geçersiz olduğunu söylediler. Şu an üzerinden bir yıl geçti ve avukat aracılığıyla bana ihtar yolladılar. Kısa cası dolandırıldım ne yapabilirim ?