merhabalar 2012 yılında mecidiyeköyde bi ingilizce egitim kurumunun önünden geçerken biri bana broşür uzattı ve inglizce egitiminde kampanya oldugunu bilgi vermek istedigini söyledi,broşürü alınca beni egitim kurumuna getirip egitim danışmanına yönlendirdi oda egitimile ilgili bilgi verip bugün kampanya var sizi o kampanyadan yararlandıralım dedi ve ön kayıt yapalım deyip bana 5,6 tane senet imzalattı ve 15 gün içinde kursunuzbaşlıycak bu senetleri imzalamakla herhangi bi yükümlülük altına girmiyorsunuz dedi,15 gün geçti aradım daha açılmadı deyip yüzüme kapattılar,1 ay sonra tekrar aradım 15 güne kadr açılcak kurs dediler ve bu böyle 3 ay sürdü 3 ay geçitkten sonra beni arayıp Gürcan bey şişlide kurs açıldı gidebilrsiniz dediler bende 3 ay geçti daha yenimi kurs açıyorsunuz gitmiyorum vazgeçtim dedim,

sonra bana gitmemi senet imzaladıgımı senetlerin günününde geldigini ödemem gerektigini söyleyip tehdit etti,öyle bayadır geçti geçenlerde birde baktım

2 sene geçtikten sonra benim senetlerimi icra dairesine vermişler İstanbul Anadolu 7. İcra Dairesi 2014/3282 10/02/2014 Borçlu açıklamasıyla

ve bu kursa hiç gitmedigim halde benden para istiyolar senetleri icraya vermişler bu durmda ben ne yapabilirim