Öncelikle herkeze kolay gelsin.benim sorum su olacak 700 tl lık kredı kartı borcum yuzunden ıcralık oldum ıssız kaldım odeyemedım babamı da yenı kaybettım ve aılemın bu borctan haberı yok delıler gıbı ıs arıyorum gecen gun avukatı aradım benden taahhüt vermemı ıstedı vermezsem evıme gelecegını soyledı..bankaya gıttım hıc bır sekılde yapılandırma yapamayacaklarını bu borcun tamamen kapatılmadan ıcranın kapanmayacagını soyledıler.ıcım ıcımı yıyor ne yapmam lazım.işsizim ve bekarım annemle kalıyorum. gecen yıl çalısırken kendı adıma aynı bankadan 10.000 tl cektım memur kefılllı bır arkadasıma oda odemedı ve ıcralık oldum.kefıl olan abısı ben ıcralık olduktan sonra kendı maaşına hacız gelınce gıttı borcun hepsını yenı bı kredı cekerek odedı.ancak avukatı aradıgımda bende 3 tane dosyan var eve gelırım dıyor. ben ıkısı odende tel 700 tl lık kredı kartı borcum kaldı dıyorum o bana banka maıl atmadı ben eve gelırım dıyor bankaya gıttıgımde odenmıs kredının maılının ocak 12 de atıldıgı soylenıyor.arada derede kaldım. ne yapcamı sasırdım..bu 700 tl lık borc yuzunden evıme gelırlermı.eve gelırlerse ben bıterım lutfen bır cevap beklıyorum sızden abılerım ablalarım allah kımseyı bu durumlara dusurmesın