Kilitli Konu
1 den 9´e kadar toplam 9 ileti bulundu.

Konu: Cinsel İstismar

Cinsel İstismar Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    bursa
    İletiler
    1
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cinsel İstismar

merhaba herkeze kolay gelsin benim ufak yaşda başımdan bir olay geçti 7 yada 8 yaşları arasında 4 kişi tarafından cinsel istismar a maruz kaldım bu bizim oturduğumuz mahallenin abileri idi mahallede kendi yaşımda arkadaşlar olmadığı için bende bu 4 kişiyi abi olarak gördüm onlarda o zaman 16 17 ve 18 yaşların daydılar ve yanlarında takılmaya başladım ve bunlar beni korkutarak cinsel yönden taciz ettiler 3 kişi sadece dışarıdan sürtünme ile ilişkiye girdi 4 cü kişi ise anladınız pek fazla anlatamıyorum pisikolojim çok bozuk 23 yaşındayım bileklerimi çok defa kestim ölmek için ölmedim 13 yaşımda iken elektirik diğreğinden yüklü şekilde elektirik çarptırdım kendime yine ölmedim askerde nöbette iken kafama çok sıkmayı düşündüm arkadaşlarım komutanlar ile konuşup beni hastaneye gönderdiler ve hava değişimine gönderdiler bu olayı ilk defa size anlatıyorum kimseye anlatamadım doktorlarada ve bu 4 kişi arasında kalmamış eski mahallemizde çoğu benim yaşta ve benden büyük kişiler bu olayı biliyor ve bazıları küçükken bişiler oldu hatırlıyormusun diyorlar ben hatırlamadığımı söylüyorum ama hatırlıyorum sosyal bi hayatım yok çalışamıyorum arkadaş çevresi edinemiyorum kendimi alkole ve uyuşturucuya vurdum onlar rahatlatıyor beni tek dostum onlar olan olayları aklımdan çıkaramıyorum kendi halinde biriyim şimdi benim yakında uyuşturucudan mahkemem olacak ametem e gönderecekler büyük ihtimal ile ilk defa yakalandığım için ben bunu oradaki doktora anlatsam bana yardım edebilirmi aklımdan bunları çıkara bilirmiyim ve uyuşturucu alkol bırakırsam ben yaşayamam aklımdan zaten çıkaramıyorum sizce nasıl bi yol izleye bilirim teşekkürler kolay gelsin.

Hukuki NET Güncel Haber

Cinsel İstismar konulu yargıtay kararı ara
    Cinsel İstismar konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    4.436
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Cinsel İstismar

Yazınızı üzülerek okudum.Pskiyatrik destek almanız gerekmekte.Bu dediklerinizi de orada anlatın.Yasa dışı uyuşturucudan uzak durmanız gerekmekte.Uygun tedavi ve ilaçlar sizde yoksunluk belirtilerini giderecektir.Mahkemeden de denetimli serbestlik alırsanız(ilk defa ise çok yüksek ihtimal) doğru tedavi ve desteklerle hayatınıza yeni bir sayfa açabilirsiniz.Geçmiş olsun.

Nerede
    İSTANBUL
    İletiler
    47
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Hic uzulme bu tarz kisiler icin cana kiymaya gerek yok o zamanlar keske ailene soyleseydin cok ufakmisin millet resmen gaylik yapiyorda utanmiyor neler var neler kardesim sonucta erkeksin cok gencsin takma bunu kendine gel bi silkin tedavini ol bunuda doktoruna anlat goruceksin gecip gidicek bu gunler duzelince evlen aileni kur canim kardesim hayat cok guzel ve yasamaya cok deger

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    115
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı aylin34 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Hic uzulme bu tarz kisiler icin cana kiymaya gerek yok o zamanlar keske ailene soyleseydin cok ufakmisin millet resmen gaylik yapiyorda utanmiyor neler var neler kardesim sonucta erkeksin cok gencsin takma bunu kendine gel bi silkin tedavini ol bunuda doktoruna anlat goruceksin gecip gidicek bu gunler duzelince evlen aileni kur canim kardesim hayat cok guzel ve yasamaya cok deger
    Gaylik yapıyorda utanmıyor ne demek? Önce Türkçe yazmayı öğrenin, sonra gayliğin, eşcinselliğin ne olduğunu öğrenin, ondan sonra konuşun yazın. Yok ben cahil olarak mutluyum diyorsanız da cahilliğinizi kendinize saklayın ki insan sanılasınız.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Paxmahnhob rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Gaylik yapıyorda utanmıyor ne demek? Önce Türkçe yazmayı öğrenin, sonra gayliğin, eşcinselliğin ne olduğunu öğrenin, ondan sonra konuşun yazın. Yok ben cahil olarak mutluyum diyorsanız da cahilliğinizi kendinize saklayın ki insan sanılasınız.
    Bilmeden yazmış olsa da meramını anlatmış sayın üye. Siz neden bu kadar alınıp tepki verdiniz anlayamadım. Başkalarının nasihatlerini eleştireceğinize, iki satır öneride de siz bulunsaydınız. Daha yakışık alırdı.

Ha bu arada siz bu tarz yazınca bilge, bilgili, uzman falan sayılmadınız. Kelimenin anlamını bilmeyeni değil, konunun özünü anlamayanı adamdan / insandan saymıyorlar bilesiniz. (en azından ben saymıyorum)

- - - Updated - - -

Alıntı ramazan1 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    merhaba herkeze kolay gelsin benim ufak yaşda başımdan bir olay geçti 7 yada 8 yaşları arasında 4 kişi tarafından cinsel istismar a maruz kaldım bu bizim oturduğumuz mahallenin abileri idi mahallede kendi yaşımda arkadaşlar olmadığı için bende bu 4 kişiyi abi olarak gördüm onlarda o zaman 16 17 ve 18 yaşların daydılar ve yanlarında takılmaya başladım ve bunlar beni korkutarak cinsel yönden taciz ettiler 3 kişi sadece dışarıdan sürtünme ile ilişkiye girdi 4 cü kişi ise anladınız pek fazla anlatamıyorum pisikolojim çok bozuk 23 yaşındayım bileklerimi çok defa kestim ölmek için ölmedim 13 yaşımda iken elektirik diğreğinden yüklü şekilde elektirik çarptırdım kendime yine ölmedim askerde nöbette iken kafama çok sıkmayı düşündüm arkadaşlarım komutanlar ile konuşup beni hastaneye gönderdiler ve hava değişimine gönderdiler bu olayı ilk defa size anlatıyorum kimseye anlatamadım doktorlarada ve bu 4 kişi arasında kalmamış eski mahallemizde çoğu benim yaşta ve benden büyük kişiler bu olayı biliyor ve bazıları küçükken bişiler oldu hatırlıyormusun diyorlar ben hatırlamadığımı söylüyorum ama hatırlıyorum sosyal bi hayatım yok çalışamıyorum arkadaş çevresi edinemiyorum kendimi alkole ve uyuşturucuya vurdum onlar rahatlatıyor beni tek dostum onlar olan olayları aklımdan çıkaramıyorum kendi halinde biriyim şimdi benim yakında uyuşturucudan mahkemem olacak ametem e gönderecekler büyük ihtimal ile ilk defa yakalandığım için ben bunu oradaki doktora anlatsam bana yardım edebilirmi aklımdan bunları çıkara bilirmiyim ve uyuşturucu alkol bırakırsam ben yaşayamam aklımdan zaten çıkaramıyorum sizce nasıl bi yol izleye bilirim teşekkürler kolay gelsin.
    Geçmiş olsun.
    Yaşınız henüz çok genç, daha önünüzüde uzun yıllar var yaşanacak. Bir kambur gibi bir etiket gibi bu sıkıntınızı yanınızda taşımayın.
    Hayat bunları dert edecek ve bunlara üzülecek kadar uzun değil ne yazık ki,
    Yaşadığınız olay sizin tercihinizle ve isteğinizle gelişmemiş zaten, rızanız dışında gelişen olaylardan sorumlu tutulamazsınız. Kendinizi bu olaydan dolayı sorumlu ve ezik hissetmeyin.
    Çok insan gördüm ben sözde kalıbıyla, tipiyle, görüntüsüyle erkek olup da, kişiliğine adamlığına baktığında yüzüne tükürülmeyecek kadar onursuzdular.
    Olur da AMATEM de bir tedavi süreci başlayacak olursa orada, yok değilse sizin bulup - başvuracağınız bir psikolog / yaşam koçu ile bu olayı konuşun.
    Kendinize sorun ettiğiniz bu meseleyi ancak ve ancak siz çözersiniz. Yardım alın, profesyonel yardım alın.
    Ne geçmişte yaşadıklarınızdan, ne bu gün ki halinizden utanmayın, utanması gereken onca insan varken sizi hayatınıza odaklanın.
    Size (yaşınız itibari ile böyle hitap ediyorum) abi tavsiyesi, MUTSUZ OLMAK GÜNAHTIR, mutlu olmak içinse çok nedeniniz var hayatta.
    Geçmiş olsun.
    Atlatacaksınız, bundan eminim..
    Saygılarımla
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ
    NE ZULÜM, NE MERHAMET...SADECE ADALET...

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    115
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Abdullah Yaman rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Bilmeden yazmış olsa da meramını anlatmış sayın üye. Siz neden bu kadar alınıp tepki verdiniz anlayamadım. Başkalarının nasihatlerini eleştireceğinize, iki satır öneride de siz bulunsaydınız. Daha yakışık alırdı.

Ha bu arada siz bu tarz yazınca bilge, bilgili, uzman falan sayılmadınız. Kelimenin anlamını bilmeyeni değil, konunun özünü anlamayanı adamdan / insandan saymıyorlar bilesiniz. (en azından ben saymıyorum)

- - - Updated - - -

Geçmiş olsun.
    Yaşınız henüz çok genç, daha önünüzüde uzun yıllar var yaşanacak. Bir kambur gibi bir etiket gibi bu sıkıntınızı yanınızda taşımayın.
    Hayat bunları dert edecek ve bunlara üzülecek kadar uzun değil ne yazık ki,
    Yaşadığınız olay sizin tercihinizle ve isteğinizle gelişmemiş zaten, rızanız dışında gelişen olaylardan sorumlu tutulamazsınız. Kendinizi bu olaydan dolayı sorumlu ve ezik hissetmeyin.
    Çok insan gördüm ben sözde kalıbıyla, tipiyle, görüntüsüyle erkek olup da, kişiliğine adamlığına baktığında yüzüne tükürülmeyecek kadar onursuzdular.
    Olur da AMATEM de bir tedavi süreci başlayacak olursa orada, yok değilse sizin bulup - başvuracağınız bir psikolog / yaşam koçu ile bu olayı konuşun.
    Kendinize sorun ettiğiniz bu meseleyi ancak ve ancak siz çözersiniz. Yardım alın, profesyonel yardım alın.
    Ne geçmişte yaşadıklarınızdan, ne bu gün ki halinizden utanmayın, utanması gereken onca insan varken sizi hayatınıza odaklanın.
    Size (yaşınız itibari ile böyle hitap ediyorum) abi tavsiyesi, MUTSUZ OLMAK GÜNAHTIR, mutlu olmak içinse çok nedeniniz var hayatta.
    Geçmiş olsun.
    Atlatacaksınız, bundan eminim..
    Saygılarımla
    Cahilliğe destek verende ancak cahil olabilir. Bende cahilleri adamdan saymıyorum. güle güle.

- - - Updated - - -

@Ramazan1;

Ne tür uyuşturucular kullandığınızı bilmiyorum ama eğer soft drug türündeyse, ve amateme yatmama hakkınız varsa yatmayın.

1:Psikiyatri, hem ilaç hem terapi destekli olarak. Hem depresyon hemde madde bağımlılığından kurtulmak için.
    2:Verilen ilaçları sabırla kullanmak, bırakmamak.
    3:Yanlız kalmamak, dostlarınız yoksa edinin, varsa birkaç hafta ilaçlar etkisini gösterene kadar yoğun olarak onlarla vakit geçirin
    4oş vakti çok olan biriyseniz mutlaka ciddi akıl ve vakit alan masrafsız bir hobi edinin.
    5:İlk haftalar çok önemli. İlk haftalardan sonra görüceksiniz herşey daha iyiye gidicek, ve herşey gözünüze daha olumlu gözükecek.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Paxmahnhob rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Gaylik yapıyorda utanmıyor ne demek? .... sonra gayliğin, eşcinselliğin ne olduğunu öğrenin, ondan sonra konuşun yazın.

Merak ettiğimiz bir konu değil, konuda uzmansınız sanırım, bu konudaki uzmanlığınız sizi ilgilendirir, bizi ilgilendiren ise derdini yazan üyeye yol gösterebilmek.

Sizin marifetten saydığınız; gayliğin, eşcinselliğin ne olduğunu öğrenmekse eğer, Türkçe yazmayı öğrenmek, ya da cahilden sayılmamak, varsın olmayıversin. Sizlerin varlığı yeterince dolduruyor olmalı bu boşluğu.

Varsa hukuki, ya da sosyal anlamdaki bilginizi, önerinizi paylaşın öncelikle, başka üyelerin kelimelerine yazdıklarına eleştiri yapmak size düşmez. Zira burası edebiyat sitesi değil. Sitenin yöneticileri ve editörleri gereken uyarıyı yapar.
    "BİR ÜLKEDE NAMUS ERBABI OLANLAR DA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMADIKÇA, O ÜLKE İÇİN KURTULUŞ UMUDU YOKTUR" İsmet İNÖNÜ

Nerede
    Samsun
    İletiler
    5.785
    Blog yazıları
    2
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Vatandaş ne diyoooor, ne tartışılıyor...
    Çocuğun cinsel istismarı suçu MAALESEF oldukça yaygın olup, çoğu gün yüzüne çıkmıyor. ÇOCUK terimi, yalnızca kız çocuğu değil, erkek çocukları da kapsar ve bu suçun mağduru ileriki yaşlarda ruh sağlığı açısından sorunlara sahip olabilir.
    Sürekli hediyeler alan, birlikte zaman geçirmek isteyen kişilerden çocukların uzak tutulması ebeveynlerin görevidir. Çocuğun bilinci bu konuya kapalı olduğu üzere hiçbir günahı olmayan çocuğun bu tür bir vakıyla karşılaştığında ne yapacağını bilememesi de gayet doğaldır.
    Sayın ramazan1, kanun cezasını veremediyse Allah cezasını versin. Siz kendi yaşamınıza bakın.

Nerede
    ankara
    İletiler
    3.294
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Av.Emrah Yavuzcan rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Vatandaş ne diyoooor, ne tartışılıyor...
    Vallahi ben de aynı şeyi dedim ama dinletemedim, yetmedi bir de özelden ne teklifler geldi bilemezsiniz.

Kilitli Konu

Bu sayfada bulunan kavramlar:

Cinsel istismar

Forum