Merhabalar,

Daha önce hizmet satan bir siteye ücretsiz üye oldum, üyeliğimin onaylanması için kartımdan 1 dolar çekilmesi gerekiyodu ve 1 dolar çekildi. Bu işlemin Üzerinden 1 ay geçmiş bulunmakta ve bugün kartımdan benden onay alınmadan 99 Dolar para çekildi. Kartım garanti bankasına ait, para çekilmesinin ardından telefonuma "Kartınızla Yapılan 99 USD lik İşlem Size Ait Değilse Lütfen 444 0 333 ü Arayınız" diye bir mesaj geldi ve benimde bu mesajla zaten haberim oldu para çekildiğinden.

Bu numarayı aradım zor bela ulaştığım yetkili bu işlemi iptal edemeyeceğini ama fax ile bankaya itiraz edebileceğimi ve kartı iptal ettirip yeni bir kart tahsil edilebileceğini söyledi. Kartı iptal ettirdim fax ıda çekeceğim fakat nasıl oluyoda benden habersiz sadece kartımın üzerinde ki bilgiler ile onayım olmadan para çekilebiliyor? İtirazım sonucunda haklı çıkma ihtimalim varmıdır yada daha önce başına böyle bir olay gelen biri varmıdır? Birde bankaya itirazımdan sonra para iadesi yapılmazsa müşteri haklarına başvurmalımıyım yada başvurmam gereken bir yer varmıdır?

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim.