Merhaba, Bu forumdaki saygıdeğer hukukculardan bir konuda görüşlerini almak iştiyorum.
03.03.2012 tarihinde bu foruma bir konu açmıştım,Konunun özeti :
Emekli olduktan sonra kurduğum bir şirketin çok kötü bir şekilde iflası ile ilgili, sonuçta o kadar zor durumda kaldımki, şirketi tasfiye edebilmem bile mümkün olmadı, bunun neticesinde Eskişehir'de bağlı bulunduğum vergi dairesi 31.12.2004 yılında resen terkimi verdi, ancak destek pirim kesintisi tasfiye başlangıcım olan 15.8.2011 tarihine hadar devam etti.
Konuyla ilgili olarak 2012 yılında bu forumda açmış olduğum konunun linki aşağıdadır.
Şimdi elime geçen tarih sayısı belli ancak davacı ve vekilinin daksille silindiği Eskişehir iş mahkemesinin ayni konuda baska bir davacı hakkında verdiği lehte bir gerekceli karar metni var, Bu kararın yargıtaycada onandığını duydum, fakat her nedense mahkemeden sözlü olarak istememe rağmen bu karardan bir kopya alamadım,
Şimdi benim öğrenmek istediğim şu:24.04.2004 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 4982 sayılı bilgi edinme hakkı kanunu bu konunun dışındamı kalıyor, yani 4982 sayılı kanun sadece sahsın kendisi ile ilgili bilgileri edinebilme hakkımı veriyor?
Ben,Eskişehir iş mahkemesinin bu kararı ile ayni karar hakkındaki yargıtayın onama kararını nasıl bulabilirim.
Aydınlatırsanız o kadar mutlu olacağımki. !

2012 tarıhinde bu forumda açtığım konu linki: https://www.hukuki.net/showthread.php...dim&highlight=

Saygılarımla