20.08.2012 de aldığım telefonum 27.11.2013te arıza yaptı ve garanti kapsamında aldığım yere teslim ettim. yaklaşık 1 ay sonra aradılar ve kullanıcı kaynaklı bi hata olduğunu 170 dolar karşılığında yapabileceklerini söylediler bende tekrar aldığım yeri aradım. orada da 170 dolar fazla bi rakam telefonu geri isteyin biz burda daha makul bi fiyata yaptıralım öyleyse dediler bende telefonu geri istedim 3 gün içinde geliceği söylendi. bu tarihten itibaren 1 ay daha bekledim telefonun gelmesini. bu sürede sürekli arayıp telefonumu sordum her seferinde gelmedi dediler. 27.01.2014 tarihinde son kez arayıp yasal hakkımı kullanacağımı belirttim. hanfendi telefonunuz gelmiş ben sizin zararınızı karşılıycam dendi. bende yalan söylediğinden şüphelenip aldığım yere gittim bize bi telefon gelmedi dediler. meğer diğer şubeleriyle muhattap oluyormuşum orayı aradılar orda da telefonum yok karışıklık olmuş dendi. imei numarasından sorgulama yapıldı telefon servisten 5 aralık 2013 tarihinde çıktı görünüyor. ama ne aldığım yerde nede diğer şubelerinde telefonum yok.bu telefon nereye teslim edildi bilinmiyor. bu durumda kim suçlu nasıl bir yol izleyeceğim ? biz 5 aralıkta telefonunuzu gönderdik deyip sıyrılabilirler mi? telefonu teslim ederken verilen faturam elimde teslim almadığım apaçık ortada.