sözleşmeli öğretmenlik sürecimde bi soruşturma geçirdim.okul müdüründen bi hafta izin istedim oda tamam izin yazını yazarım dedi ve sonuç itibariyle izin yazılmadı ben bi hafta mazeretsiz izinsiz işe gitmemiş gösterildim.soruşturma sonucunda milli eğt. bak. sözleşmemi fesh etti .danıştaydan açtığm mahkemede yürütmeyi durdurma talebim kabul edildi ve görevime geri döndüm.Hükümet tüm sözleşmeli öğretmenleri kadroya aldı,bende 632 sayılı khk. ile sözleşmeli öğretmenlikden kadrolu öğretmenliğe geçiş yaptım.Dava süreci henüz bitmeden milli eğitim bakanlığı idari dava daireler kurulana yd kararırın kaldırılması için itiraz etti ve itiraz kabul edildi.yd kararının kaldırılmsını gerekçe gösteren milli eğitim bakanlığı beni yeniden işten çıkardı Sözleşmeli Personel çalıştırılmasına ilişkin esasların ek -6 maddesinin 1 fıkrasının (c) bendinin yürütmesi durdurma ve iptali için açılmştı mahkeme sonuç olarak 632 sayılıl khk ile ben kadroya geçtim artık sözleşmeli bi personel değildim ,ama bakanlık yd kararın kaldırılmasını gerekçe göstererik işten çıkarmştr,sormak istedim burda benm kazanılmş bi hakkım yok mudur,bakanlığın yapmış olduğu eylem hukuka uygun mudur,632 sayılı khk ile verilen kadrolu memur olmuş olmam göz ardı edildi ,bu durumda ne yapmam gerekir ?