merhabalar 30 ağustos 2012 tarihli saat 15:00 da trafik cezası yemişim o gün zafer bayramı olduğundan resmi tatildi cezanın kesildiği saatte evde uyuyodum yarım saat sonrada ceza mahalliden çook çok uzaklardan (çevre yolundan) eşimi doğum kontrol için hastahaneye götürdüm cezanın kesildiği mahalede19-20:00 gibi bulundum şimdi müfettişin bu saatteki bi hataya saat 15:00 gibi kesmesinin bir mantığı varmıdır.yoksa evrakta sahtecilik olmuyormu bu görevi kötüye kullanmaya girmezmi ben cezayı ödedim itiraz süremde geçti fakat aklıma geldikçe olmadığım yerdeki cezayı ödemenin enayiliği içimi kemiriyor itiraz sürem geçti genede dava açamazmıyım onuda geçtim acaba cezaya itiraz değilde bu müfetttişe karşı bi dava açamazmııyım olaydan 20-25 dakka önce benzin aldım onu ispatlaya bilirim fakat istasyonla olay yeri arası 10-15 dakka benzin alıp geldin diyebilirler yol üzerinde jandarma karakolunun güvenlik sistemi yolu çekiyor onu talep edebilirmiyim , yada şehrin mobese ve plaka takip sistemlerinden görüntüleri talep etsem bana verirlermi görüntüleri.
birde ceza tebligatında koca mahalleyi yazmışlar tam yer belli değil tığcılar mahallesi diyo mevki yer nokta belli değil bu işler böle gelişi güzel yapılıyormu işimizden gücümüzden zaman ayırıp bunların takibi oldukça zor düşünmesi zaman alyor uygulama ne zaman alır belli değil saygılarımla