Hukuki NET sitesinde paylaşımda bulunmak, soru sormak ve cevap yazmak için üye olun. Üyelik ücretsizdir.

Denetimli serbestlik tebligatı gelir mi ?

29-09-2020 20:24:40 pablosqy #

Denetimli serbestlik tebligatı gelir mi ?

Bundan 9 ay önce uyuşturucu satıcısı olduğu şüphenilen birisi hakkında yaptığım telefon konuşması ile ilgili ifade verdim. İfademde daha önce bir kaç kez meraktan kullandığımı söyledim sonra idrar testine götürüp serbest bıraktılar. Daha önce 1-2 kez meraktan kullandım demem sıkıntı yaratır mı ? Oradakiler eğen idararımda çıkmazsa bir şey olmayacağını söylemişlerdi bunun hukuken bir geçerliliği var mıdır ?
29-09-2020 21:54:08 tahriperi #

Cevap: Denetimli serbestlik tebligatı gelir mi ?

eğer karakolda ifade verdiysen artık o soruşturmaya girmiş demektir.
savcı senin ifadeni tüm bilgileri delilleri toplayacak hakkında kamu davası açılıp açılmamasına karar verecek.
dava açılmayacağına dair karar verilse bile o tebligat gelir
29-09-2020 22:14:01 pablosqy #

Cevap: Denetimli serbestlik tebligatı gelir mi ?

Hocam benim demek istediği şu daha önce bir kaç kez meraktan kullandım demek bulundurmak suçu ile aynı kefeye koyulur mu ?
29-09-2020 22:47:45 tahriperi #

Cevap: Denetimli serbestlik tebligatı gelir mi ?

işte ona savcı karar verecek :D
şu an kim o öyle olmaz dese bile %100 bilme şansı yok
™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.

♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.

Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.

Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı vd.

® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir.

‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.

📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.

This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.