Hukuki NET sitesinde paylaşımda bulunmak, soru sormak ve cevap yazmak için üye olun. Üyelik ücretsizdir.

İstinafta Nafaka ve Tazminat itiraz

25-09-2020 12:31:15 faziltopal #

İstinafta Nafaka ve Tazminat itiraz

selam 2019 yılı Mart ayında Fiili ayrılık nedeni ile boşanma davam boşanma ile sonuçlandı fakat her iki tarafta sadece tazminat ve nafakaya itiraz ederek temyiz ettik. haziran 2019 dan beri dosya temyizde ben emekliyim ve boşandığım eşim dosya istinafta olduğu için nüfus da hala benim üzerimde olduğu için hastane giderleri de benim aylığımdan kesilmekte bu bana hem nafaka gideri ile bana yük olmakta. her iki tarafında boşanmaya itirazı olmadığına göre biz boşanmış sayılıyor muyuz eğer boşanmış sayılıyor isek nüfus tan nasıl düşürebilirim teşekkürelr
26-09-2020 17:43:10 Av.Yusuf Selçuk Ateşkan #

Cevap: İstinafta Nafaka ve Tazminat itiraz

İstinaf ve temyiz aşamaları sonuçlanmadan karar kesinleşmez ve hala evli görünürsünüz.
Kesinleştirmek için karşı taraf ile anlaşarak istinaf/temyizden feragat etmek mümkün.
27-09-2020 11:17:25 faziltopal #

Cevap: İstinafta Nafaka ve Tazminat itiraz

Teşekkür ederim Yusuf bey ilginize karşı tarafla anlaşmam mümkün değil çünkü iki amacı var birincisi olabildiğince süreci uzatarak beni psikolojik olarak yıpratmak ikincisi de beni maddi olarak olabildiğince çok zarara uğratabilmek ki dava sürecinde işsiz ve beş parasız olmama rağmen tek bir malım var zaten ondada o oturuyor hala ve kadın olmanın avantajına sahip kanunlarla
™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.

♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.

Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.

Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı vd.

® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir.

‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.

📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.

This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.