Hukuki NET sitesinde paylaşımda bulunmak, soru sormak ve cevap yazmak için üye olun. Üyelik ücretsizdir.

Tüm ödemeleri nasil alabiliriz yardimci olabilecek var mi?

15-09-2020 18:36:29 caglar.toksoy34 #

Tüm ödemeleri nasil alabiliriz yardimci olabilecek var mi?

merhabalar,

eşim yaklaşık 1 buçuk yıldır bir firmada çalışmakta ve firma akrabasının firmasıdır toplamda 4 çalışanı vardır.

ilk işe başladığında maaşlar düzenli veriliyordu fakat yaklaşık 1 yıldır gecikmeli veriliyor hatta pandemi sürecinden yani mart ayından itibaren neredeyse hiç verilmiyor parça parça 2000 tl veya 1500 tl gibi veriliyor ve son 4 aydır maaş alamamakta.

ayrıca 1 buçuk yılda maaşların 2 yada 3 ayını kendi şahsi hesabı üzerinden yatırmıştır geri kalanı elden verilmiştir.

yaklaşık 1 haftadır eşimi işe göndermiyorum.

bu konu hakkında bize öneri sunacak kişiler var ise mutlu oluruz.

saygılar.
15-09-2020 19:09:02 Erdoğan Kırcalı #

Cevap: Tüm ödemeleri nasil alabiliriz yardimci olabilecek var mi?

Eşinizin bir haftadır işe gitmemesi yanlış olmuş, noter kanalıyla ücretlerin tam ve zamanında ödenmemesi nedeniyle sözleşmeyi feshettiğini bildirmesi ve ödenmemiş maaş tutarlarını da belirterek ödenmesini ihtar etmesi daha doğru olur. Sonrasında arabuluculuk ve anlaşılamazsa iş mahkemesinde dava açma yollarını izlemeniz gerekir.
™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.

♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.

Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.

Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı vd.

® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir.

‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.

📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.

This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.