Hukuki NET sitesinde paylaşımda bulunmak, soru sormak ve cevap yazmak için üye olun. Üyelik ücretsizdir.

Kira olunan evde bulunan eşyalar

16-03-2020 19:00:11 Mermaid7 #

Kira olunan evde bulunan eşyalar

08.11.2019 da evlendim . Ev eşyalarının paylaşılması hakkında bilgi almak istiyorum .
Evlenmeden önce nişanlı iken ev eşyalarını aldık .
Benim halam bulaşık makinası , fırın ve Ocak satın aldı faturası onun üzerine ve resmî nikahtan önce alındı .
Çeyiz olarak mutfak eşyalarını getirdik bütün yorgan yastık mutfak eşyaları bunlarda evlenmeden önce aldık bunlarda halamın adına faturalı .
Yatak odası takımı ve koltuk takımı alınırken Halam 3250 tl peşinat verdi . Sonrasında kalan borç evlilik birliği içinde taksitle ödenecek diye anlaştık.
Şuan boşanma davası İÇİN baroya başvurduk avukat talebinde .
Benim ailem Kayseri de ben İzmir’e gelin geldim . Ve eşyalarımı alıp götürmem suç olur mu halamın adına Faturası olan eşyaları alıp Kayseri’ye götürsek suç işlemiş olurmuyuz?
Çünkü ben sadece davalar İÇİN izmire gelip gitmek istiyorum burada bir bağım kalsın istemiyorum .
Eşyaları almak İÇİN ne yapmam lazım
24-04-2020 00:48:11 singlefather #

Cevap: Kira olunan evde bulunan eşyalar

Eşya tespiti yaptırma konusu var, belli ücret verip adli birimler gelip eşyalarınızın ederini tespit ediyor. Buna gerek olmasa bile eşya kaçırma konusu var, sizin hakkınızdır siz aldıysanız anlıyorum ama kaçırmış durumuna düşmemek için belgeli yapmakta fayda var. Bir avukatın bürosuna giderek danışın mutlaka... Geçmiş olsun tekrar.
™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.

♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.

Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.

Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı vd.

® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir.

‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.

📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.

This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.