Hukuki NET sitesinde paylaşımda bulunmak, soru sormak ve cevap yazmak için üye olun. Üyelik ücretsizdir.

Daha Önce Yaşadığım Sorun Engel Olur mu ?

31-01-2020 12:30:27 draqonft #

Daha Önce Yaşadığım Sorun Engel Olur mu ?

Merhaba, daha önce kötü bir olay başıma geldi. Hırsızlıktan mahkemeye çıktım ve ceza almaya yer görülmemesi ile dava sonuçlandı. Daha sonra karakola giderek gbt kayıtlarımı sildirdim. Gbt memurunun dediğine göre bu olay hiç başıma gelmemiş gibi bir durumdaymısım gbt nnin silinmesi ile birlikte. Şimdi bu yaşadıklarıma rağmen yüksek güvenlikli, mit soruşturmalı işlere girebilir miyim ? Askerlik, savunma sanayi ve benzeri....
31-01-2020 13:04:54 Şenol Eker #

Cevap: Daha Önce Yaşadığım Sorun Engel Olur mu ?

"ceza almaya yer görülmemesi" değil de başka bir şey olmalı. HAGB mi örneğin? Ya da beraat mı?
31-01-2020 13:25:02 draqonft #

Cevap: Daha Önce Yaşadığım Sorun Engel Olur mu ?

Gbt memuruna da böyle dedim gbt memmuru da sizin yazdığınız cevabı dedi. Fakat mahkeme kağıdını alıp götürdüm. Sonuç aynen bu işlemiş olduğum suçun küçüklüğü nedeniyle ceza verilmeye gerek görülmemiş. Ben mahkemeye çıktım ve ceza almadım bu suçtan. (Adli sicilim temiz, gbt kayıtlarını sildirdim gbt memuru bu suçu hiç işlememiş gibisin dedi emniyet sistemine göre)
31-01-2020 21:04:33 Av.Engin Oğuz #

Cevap: Daha Önce Yaşadığım Sorun Engel Olur mu ?

Ceza verilmesine yer olmadığına kararı verilmiştir heralde, memur olmanıza engel bi durum yok demektir.
31-01-2020 23:52:19 draqonft #

Cevap: Daha Önce Yaşadığım Sorun Engel Olur mu ?

Evet o karar verildi ve gbt mi de sildirdim. Aselsanda iş başvurusu yapacağım. Sorun yaşar mıyım ? Mit araştırması geçiriliyor bu kurumda.

- - - Updated - - -

Alıntı:

Av.Engin Oğuz rumuzlu üyeden alıntı
Ceza verilmesine yer olmadığına kararı verilmiştir heralde, memur olmanıza engel bi durum yok demektir.Evet o karar verildi ve gbt mi de sildirdim. Aselsanda iş başvurusu yapacağım. Sorun yaşar mıyım ? Mit araştırması geçiriliyor bu kurumda.
™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.

♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.

Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.

Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı vd.

® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir.

‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.

📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.