Hukuki NET sitesinde paylaşımda bulunmak, soru sormak ve cevap yazmak için üye olun. Üyelik ücretsizdir.

Nakliyat Firması

13-08-2019 14:32:50 Osman enishte #

Nakliyat Firması

İyi günler, öncelikle bu konu daha önce işlenmişse tekrar açtığım için özür dilerim. Meseleye gelince; tadilatı yüzünden 7 hafta önce dairemi bir nakliyat şirketi ile anlaşıp tekrar geri getirmek kaydıyla boşalttım.Firma yetkilisi her şeyin nizamına uygun olacağına evrakların sonradan tamamlanacağını dair teminat verip işi üstlendi. Geçen hafta eşyalar tekrar geri geleceğinde başka bir nakliyat firmasını eşyaları alması için göndermiş sonradan farkına vardım evraklarıda hiç görnedim. Bu firma eşyalarıma zarar vererek taşıdı ama zararı karşılamak için anlaştığım firmaya gitmemi söyledi. Zararı sigortaya bildirinceye kadar nakliyat ücretinden kısmak isteyincede şirketlerin ikiside doğudan gelen kürt kökenli vatandaşlardan oluştuğu için 7-8 kişi olup ücretin hepsini aldılar. Sorum şu ben bu kabadayılığa küstahlığa karşı nasıl bir yol izleyebilirim?
13-08-2019 14:39:40 idare_hukukçusu #

Cevap: Nakliyat Firması

"... evrakların sonradan tamamlanacağını dair teminat verip işi üstlendi." yazmışsınız.

Nasıl bir teminat bu? Sözlü olarak size iletti siz de tamam dediniz?
11-11-2019 16:49:38 yunusgunhan #

Cevap: Nakliyat Firması

Merhaba öncelikle baktığımda gerçekten sorun yaşayan insanlar burda nakliyat firması ile ilgili gerçek olan yaşadıklarını kartarmış . Bende kaç defa taşındım ama çok değişkenli fiyat politikası ile karşılaştım . uzuc fiyat veren nakliye firmalarına pek güvenim gelmedi . sonra ****** diye bir firma ile tanıştım bundan 5 yıl önce gerek taşınma işlemleri olsun gereksede kurumsalıkları olsun üst düzeyde böyle değerli firmaları bulmak zor olsada ben ****** firması ile karşılaştığım için gerçekten çok memnunum sizde tavsiye ederim . Burda gerçekten herkese tavsiyemdir. İnternet siteleri ****** bu siteden ulaşırsanız size çok güzel yardımcı olacaklarından eminim . (******* ) olarak googleye yazarsanız yinede ulaşabilirsiniz.

EDİTÖR: Reklamlar çıkartıldı.
™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.

♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.

Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.

Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı vd.

® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir.

‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.

📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.

This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.