Hukuki NET sitesinde paylaşımda bulunmak, soru sormak ve cevap yazmak için üye olun. Üyelik ücretsizdir.

Avukat arıyoruz. Alıkoyma ve kesici alet ile yaralama

21-04-2019 00:13:01 ackack #

Avukat arıyoruz. Alıkoyma ve kesici alet ile yaralama

Merhabalar ;
Bir arkadaşımın başına gelen ; satırla yaralanma durumumuz var . Olay yeri Ankara olduğu için , dava da orada görülecek. Bu nedenle Ankarada ikamet eden veya gidebilecek durumda olan , tavsiye edebileceğiniz bir avukat aramaktayız.
Olayı kısaca özetlemek gerekirse ; arkadaşım bir süre önce Ankarada kiralık ev arıyordu. Tanıdığı biri "Benim şu anda kullanmadığım bir evim var , istersen şimdilik orada ücret ödemeden kalabilirsin." dedi. Daha sonra arkadaşım orada kalmaya başladı. Belli bir zaman sonra ev sahibi ; doğalgazı , suları vb şeyleri kontrol etmek için ara ara uğramaya başladı. Yine ev sahibinin uğradığı bir gün arkadaşımın telefonu çalmış. Konuşurken , alkolün etkisinde olan ev sahibi odaya girip "Beni mi dövdüreceksin , kapat telefonu" demiş ve tehdit etmeye başlamış. Arkadaşım "biriyle konuşuyorum çıkar mısın " demiş. Adam odadan çıktığında , arkadaşım polisi aramış ve adresi vermiş . Polis ile konuştuğunu anlayan ev sahibi , odaya elinde satırla girerek arkadaşıma saldırmış. Arkadaşım elinden yaralı. Altı saatlik ameliyatın sonunda şu anda sol elini kullanamıyor.
Tavsiyelerinizi bekliyoruz . Eğer sormak istedikleriniz olur ise özel mesaj yolu ile de ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
21-04-2019 08:33:49 Engin Ünalmış #

Cevap: Avukat arıyoruz. Alıkoyma ve kesici alet ile yaralama

Burada avukat aramak forum kurallarına aykırı.Gene özelden soru cevap şeklinde bir uygulamamız yok.Olayın bu şekilde anlatımıyla buradan alabileceğiniz bir akılda gördüğüm kadarıyla yok.Biri birine gel evimde ücretsiz kal demiş.Sonra günlerden bir gün ve birden beni mi öldürecen diye bağırmış, satırla saldırmış.Olaylar çok kopuk ve anlamsız duruyor şu anlatımla.Daha öncede arkadaşınızın başına gelen, evde kalmalı bir olay vardı ona da göz gezdirdim.Yani verebileceğimiz tavsiye şu olur, bu 3. kişi anlatımlarına binayen buradan ne yazsak boş, arkadaşlarınıza söyleyin iyi avukatlarla bir an önce çalışmaya baksınlar.Avukatları da çevrelerinden edinecekler.Kolay gelsin.
™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.

♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.

Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.

Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı vd.

® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir.

‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.

📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.

This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.