Avukat arıyoruz. Alıkoyma ve kesici alet ile yaralama

21-04-2019 00:13:01 ackack #

Avukat arıyoruz. Alıkoyma ve kesici alet ile yaralama

Merhabalar ;
Bir arkadaşımın başına gelen ; satırla yaralanma durumumuz var . Olay yeri Ankara olduğu için , dava da orada görülecek. Bu nedenle Ankarada ikamet eden veya gidebilecek durumda olan , tavsiye edebileceğiniz bir avukat aramaktayız.
Olayı kısaca özetlemek gerekirse ; arkadaşım bir süre önce Ankarada kiralık ev arıyordu. Tanıdığı biri "Benim şu anda kullanmadığım bir evim var , istersen şimdilik orada ücret ödemeden kalabilirsin." dedi. Daha sonra arkadaşım orada kalmaya başladı. Belli bir zaman sonra ev sahibi ; doğalgazı , suları vb şeyleri kontrol etmek için ara ara uğramaya başladı. Yine ev sahibinin uğradığı bir gün arkadaşımın telefonu çalmış. Konuşurken , alkolün etkisinde olan ev sahibi odaya girip "Beni mi dövdüreceksin , kapat telefonu" demiş ve tehdit etmeye başlamış. Arkadaşım "biriyle konuşuyorum çıkar mısın " demiş. Adam odadan çıktığında , arkadaşım polisi aramış ve adresi vermiş . Polis ile konuştuğunu anlayan ev sahibi , odaya elinde satırla girerek arkadaşıma saldırmış. Arkadaşım elinden yaralı. Altı saatlik ameliyatın sonunda şu anda sol elini kullanamıyor.
Tavsiyelerinizi bekliyoruz . Eğer sormak istedikleriniz olur ise özel mesaj yolu ile de ulaşabilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
21-04-2019 08:33:49 Engin Ünalmış #

Cevap: Avukat arıyoruz. Alıkoyma ve kesici alet ile yaralama

Burada avukat aramak forum kurallarına aykırı.Gene özelden soru cevap şeklinde bir uygulamamız yok.Olayın bu şekilde anlatımıyla buradan alabileceğiniz bir akılda gördüğüm kadarıyla yok.Biri birine gel evimde ücretsiz kal demiş.Sonra günlerden bir gün ve birden beni mi öldürecen diye bağırmış, satırla saldırmış.Olaylar çok kopuk ve anlamsız duruyor şu anlatımla.Daha öncede arkadaşınızın başına gelen, evde kalmalı bir olay vardı ona da göz gezdirdim.Yani verebileceğimiz tavsiye şu olur, bu 3. kişi anlatımlarına binayen buradan ne yazsak boş, arkadaşlarınıza söyleyin iyi avukatlarla bir an önce çalışmaya baksınlar.Avukatları da çevrelerinden edinecekler.Kolay gelsin.