Hukuki NET sitesinde paylaşımda bulunmak, soru sormak ve cevap yazmak için üye olun. Üyelik ücretsizdir.

Telefon dökümanları

01-01-2017 15:14:21 Rıdvan Gökhan Gül #

Telefon dökümanları

Bir kız var ve sevgiliyiz gerçekten çok seviyorum ilişkimiz güzel bir şekilde devam ediyor fakat ailesi sevgilisinin olmasını felan istemiyor annesi biliyor babası henüz bilmiyor annesi baban öğrenirse karışmam diyor neyse olay şu babası şüpheleniyormuş telefon dökümanlarını çıkaracakmış hat babası üzerine ve babasıda polis neler yapabilir yardımcı olursanız sevinirim eğer öğrenirse doğal olarak bizi ayıracak ama biz ayrılmak istemiyoruz babası neler yapabilir bu konuda yardımcı olursanız gerçekten sevinirim
01-01-2017 17:20:42 muratmurat1 #

Cevap: Telefon dökümanları

Hangi numara ile ne kadar süre konuştuğunu tesbit edilip iceriliğini öğrenemez

- - - Updated - - -

Telefon la hangi numaralar aranmiş,kim aramiş ōgrenebilir ama konuşma mesaj içeriliğini ōğrenemez.Polise şikayet etmesi bir anlam taşimaz .Yaşi küçükse sizin yaşiniz ondan çok fazla ise Savciliga Suç duyurusunda bulunur.Yada sizi engeller
01-01-2017 18:51:04 CanCi #

Cevap: Telefon dökümanları

Sevgili olmaktan kastınız ne? Cinsel bir birlikteliğiniz mi var? Yaşlarınız kaç?

Ayrıca birden fazla konu açmayın.
01-01-2017 18:54:12 Rıdvan Gökhan Gül #

Cevap: Telefon dökümanları

Babası polis abi polis olması bişey ifade etmez diyosun galiba yanlış anlamadıysam birde aramızda 4 yaş var ve kendiside gönüllü kendi isteğiyle seviyor yani buna rağmen suç duyurusunda mı bulunacak bulunabir mi?
01-01-2017 19:00:44 Erdoğan Kırcalı #

Cevap: Telefon dökümanları

Suç duyurusunda bulunabilir, suç mudur sevgili olmak? Kizin yaşı kucukse, suç ta olabilir.
Baska ne yapabilir? Aklina gelen herşeyi yapabilir sonucta.
Kızın yaşı kaç ?
01-01-2017 19:05:04 Rıdvan Gökhan Gül #

Cevap: Telefon dökümanları

17 ye girdi Erdoğan abi
01-01-2017 19:32:45 Şenol Eker #

Cevap: Telefon dökümanları

Alıntı:

Rıdvan Gökhan Gül rumuzlu üyeden alıntı
17 ye girdi Erdoğan abi

Onyediye "girdi" ise, bitirdiği yaş 16 oluyor o halde.
01-01-2017 19:55:10 CanCi #

Cevap: Telefon dökümanları

16 yaşını bitirdiyse sizin de 20 yaşınızı bitirdiğinizi anlıyorum. Babasının polis olması bir şey ifade etmez. Ha sizi vurmak isterse silahı hazırda olur mesela. Ama biz burada bunu değil hukuki yönünü ele alabiliriz olayın. Yoksa Erdoğan Bey'in dediği gibi, her şeyi yapabilir. Polis olmak şart değil.

18 yaşından küçük kişilerle sevgili olmak ya da arkadaşlık kurmak suç değildir. Ancak tarafınıza bir suçlama yapılırsa sıkıntılı bir süreç başlatabilir.
01-01-2017 20:15:49 Rıdvan Gökhan Gül #

Cevap: Telefon dökümanları

Ne gibi bir suçlama yapılabilir ki abi cinsel istismar yok bişey yok ortada annesi istemiyor diye sevmeyide bırakamayız zaten kendiside ayrılmamızı istemiyor ikimizde ciddi düşünüyoruz inşallah sadece okulların bitmesini bekliyoruz
01-01-2017 20:52:10 Erdoğan Kırcalı #

Cevap: Telefon dökümanları

Bir polis olarak yapabileceklerini bilemem, yasal olarak ta yapabilecegi pek bir sey yok kiz arkadasiniz da 16 yasini doldurmuş olduguna gore.
Bir baba olarak 16 yasindaki kizinin pesinde dolanan 20 yaşındaki birine neler yapabilir insan , o kisinin karakterine, ruh haline gore degisir.

Bence işin kanuni olarak neler yapabilirler kismini kurcalamak yerine fazla goze batmamaya, sakin sessiz, ilimli , olumlu yaklasmaya caba harcayin.
™ Marka tescili, Patent ve Fikri mülkiyet hakları nasıl korunuyor?
Hukuki.Net’in Telif Hakları ve 2014-2020 yılları arası Marka Tescil Koruması Levent Patent tarafından sağlanmaktadır.

♾️ Makine donanım yapı ve yazılım özellikleri nedir?
Hukuki.Net olarak dedicated hosting serveri bilfiil yoğun trafiği yönetebilen CubeCDN, vmware esx server, hyperv, virtual server (sanal sunucu), Sql express ve cloud hosting teknolojisi kullanmaktadır. Web yazılımı yönünden ise content management (içerik yönetimi) büyük kısmı itibari ile vb olup, wordress ve benzeri çeşitli kodlarla oluşturulan bölümleri de vardır.

Hangi Diller kullanılıyor?
Anadil: 🇹🇷 Türkçe. 🌐 Yabancı dil tercüme: Masaüstü sürümünde geçerli olmak üzere; İngilizce, Almanca, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Hintçe, Rusça ve Arapça. (Bu yabancı dil çeviri seçenekleri ileride artırılacak olup, bazı internet çeviri yazılımları ile otomatik olarak temin edilmektedir.

Sitenin Webmaster, Hostmaster, Güvenlik Uzmanı, PHP devoloper ve SEO uzmanı kimdir?
👨‍💻 Feyz Pazarbaşı vd.

® Reklam Alanları ve reklam kodu yerleşimi nasıl yapılıyor?
Yayınlanan lansman ve reklamlar genel olarak Google Adsense gibi internet reklamcılığı konusunda en iyi, en güvenilir kaynaklar ve ajanslar tarafından otomatik olarak (Re'sen) yerleştirilmektedir. Bunların kaynağı Türkiye, Amerika, Ingiltere, Almanya ve çeşitli Avrupa Birliği kökenli kaynak kod ürünleridir. Bunlar içerik olarak günlük döviz ve borsa, forex para kazanma, exim kredileri, internet bankacılığı, banka ve kredi kartı tanıtımları gibi yatırım araçları ve internetten para kazanma teknikleri, hazır ofis kiralama, Sigorta, yabancı dil okulları gibi eğitim tanıtımları, satılık veya kiralık taşınmaz eşyalar ve araç kiralama, ikinci el taşınır mallar, ücretli veya ücretsiz eleman ilanları ile ilgili bilimum bedelli veya bedava reklamlar, rejim, diyet ve özel sağlık sigortası gibi insan sağlığı, tatil ve otel reklamları gibi öğeler içerebilir.

‼️ İtirazi kayıt (çekince) hususları nelerdir?
Bahse konu reklamlar üzerinde hiçbir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu sebep ile özellikle avukat reklamları gibi Avukatlık kanunu vs. mesleki mevzuat tarafından kısıtlanmış, belirli kurallara tabi tutulmuş veya yasaklanmış tanıtımlardan yasal olarak sorumlu değiliz.

📧 İletişim ve reklam başvuru sayfası nerede?
☏ Sitenin 2020 yılı yatırım danışmanı ile irtibat ve reklam pazarlaması için iletişim kurmanız rica olunur.

This work is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.