Merhaba;

Benim kayınvalidem yıllardır eşini aldatıyor ve bu aldattığı kişilerden birtanesi ile ikiz çocukları var. Yıllardır kayınpederim bu çocukları kendi çocukları zannediyordu ancak geçen yıl herşey öğrenildi.

Kayınvalidem şimdiye kadar bilinen 3 kişiyle beraber olmuş. En so birlikte olduğu kişi kendisinden yaşça çok küçük bir adamdı bu adamın isteği üzerine çeşitli sorunlar çıkararak kayınpederim den resmi olarak ayrıldı. Ancak aynı evde yaşamaya hala devam etmekteler. Geçen yıl Ağustos ayında en son birlikte olduğu kişi eve molotof atarak saldırıda bulundu kayınpederim kişiyi görünce eşimle birlikte hesap sorarken (sanırım tokat ta atmışlar) polisler gelmiş. Ancak eşime ve kayın pederime bu kişiyi tanımadığını söyledi. Adam karakoldaki ifadesinde herşeyi itiraf etmiş.

Eşime basit yaralamadan 26 Nisan da Asliye Ceza Mahkemesi nde dava açılmış, birşey olurmu ? Hapis cezası mümkünmüdür?

Ben ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. kayın validem ve kayın pederim evliliklerine kaldıkları yerden devam ediyorlar. Hiçbir şey yaşanmamışcasına bize eziyet ediyorlar ben çalışıyorum fakat çalışmamı istemeyip eşime sürekli baskı yapıyorlar. Eşim ceza evine girecek diye çok korkuyorum Lütfen bilgi sahibi olan kişiler yardım etsin rica ediyorum.

Bir sorum daha olacak bu gayrimeşru çocuklar 6 yaşındalar , babaları eğitim görevlisi olduğu için sanırım mesleğinden men olacağından korkuyor ve çocuklarını almıyor. Şu an istemiş olsa çocukları alma hakkı varmıdır ? Veya şikayet edilirse mesleğinden men edilirmi ?