yı gunler benım evlenmeden once bir bankaya kredi kartı borcum vardı odeyemedım ve evlendıkten sonra edevletten gordum hakkımda dava acılmış hemen gıdıp mal beyanında bulundum yenı adresımıde ve soyadımın degıstıgınıde belırttım ve esım avukatı aradı borca cok yuksek derece faiz gelerek 20 bıntl ye ulastırmışlar yınede durumumuzu ızah ettık pesınatı ayarlayıp sızı tekrar arayacagız dedık fakat avukat ısrarla benım aılemın evını arayarak anneme borcumla ılgılı bılgı verıp benım borcumun evlenmeden oncekı soyadımla yapıldıgını ve borc yapıldıgında kayıtlarda adres olarakta aılemın ev adresı goruldugu ıcın o adrese ıcraya geleceklerını soyluyormus ayrıca esımın onu aramasının hıc bır sey ıfade etmedıgını bos konustugunu cunku borcun eskı soyadımla oldugunu ve aılemınde aynı soyadla oldugu için icrayı baslatacagını soyluyormus.avukat hanımın boyle bır hakkı varmıdır su an kayıtlarda gorulen resmı ıkametgahım gecerlı degılmı konu ıle ılgılı aydınlatırsanız cok sevınırım saygılarımla emegınız ılgınız ıcın sımdıden tesekkur ederim.