+ Konuyu Yanıtla
3 / 5 Sayfa İlkİlk 12345 SonSon
21 den 30´e kadar toplam 49 ileti bulundu.

Konu: Ortaya Karışık

Ortaya Karışık Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Kocaeli
    İletiler
    8.997
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Aileden sorumlu Devlet Bakanı : Bak oku ,senin ülkende neler oluyor!

Yazıda ısrarla "nüfus kaydında 11 yaşında" diyor. Kadın belki gerçekte 25 yaşında olabilir anlamı çıkardım ben. Zira aksini düşünmeyi ne midem ne beynim kaldırmıyor.

Hukuki NET Güncel Haber

Ortaya Karışık konulu yargıtay kararı ara
    Ortaya Karışık konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    izmir
    İletiler
    2.371
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: 'Atatürkçü olmayı kendime hakaret sayarım' :imza........ Mümtaz........

atam_izindeyiz_1257833780.gifatam_izindeyiz_1257833780.gif

ATATÜRKÇÜLÜĞÜ Hakaret Sayan Anlayışın Çirkinliğiyle Böyle Birini Atatürk Kurumuna Atamanın Aykırılığı Bağışlanamaz.Y.G.Özden

''Atatürkçülük bağnazlığı gizlemek için bir maske''
    Türköne 10 Kasım'da Zaman gazetesindeki köşesinde yazdığı yazıda Atatürkçülere ağır eleştirilerde bulundu
    İŞTE O YAZI! http://haber.gazetevatan.com/Haber/419198/1/Gundem
    “Atatürk’ çü olmayı hakaret sayarmış……
    Tuzlıyalım da kokma! zira sen fena halde taaffün etmiş (KOKUŞMUŞ) durumdasın. Sen Atatürk’çüyüm desen , zaten asıl bu, Atatürk’e hakaret olur. Bu kadar tahammül edemediğin Atatürk’ün kurumunda ne işin var? Maaş iyi mi bari? Gündemde kalmak için başka bir şey bul, bak, Atatürk’e sayıp sövmek pek bir işe yaramadı, bu sefer bu münasebetsiz lafını televizyon veya gazetede görmedik,internet kanalıyla öğrendik. Yani şöhretinde inişe geçtin.
    Sen ve senin gibiler, istediğiniz kadar yırtının, bizler var oldukça asla başarılı olamayacaksınız. Mine Uysal”
    Bu mektubu yayınladım.
    Çünkü haber değeri var.
    Haber değeri şu:
    Karşı devrim de bir devrim hazırlar.
    Necati Doğru
    05 Ocak 2012 Kaynak:http://www.ilk-kursun.com/haber/91938

Nerede
    istanbul
    İletiler
    263
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Bu İddia Doğruysa ,Vay Diyanet'in Haline! Avrupa Birliği Ayeti Okuma dedi!Diyanet,kaldırdı!

DİYANET İSİMLİ KURUM ,SEN BU KONUDA NE DÜŞÜNÜYORSUN.........SENİN BİR DÜŞÜNCEN VAR MI? BU KİTAPLARI SEN KONTROL ETMİYOR MUSUN?

CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, 5.sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders kitabında Kelime-i Tevhid'in yarısının olmadığını söyledi.
    CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, 5. sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders kitabında Kelime-i Tevhid'in yarısının olmadığını söyledi.

TBMM'de bir basın toplantısı düzenleyen Özkes, 2002 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Komisyonu tarafından çıkarılan 5. sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi ders kitabında Kelime-i Tevhid'in yarısının olmadığını söyleyerek, "Kelime-i Tevhid'in 'La ilahe illallah' (Allah'tan başka ilah yoktur) bölümü var, 'Muhammedün Resulullah' (Muhammed, Allah'ın resulü, elçisidir) bölümü ise yoktur." diye konuştu.

Kitaptan Bakara Suresi'nin, 286. Ayetindeki "Ya Rabbi, kafirlere karşı bize yardım et" kısmının da çıkarıldığını öne süren Özkes, "Talim Terbiye Kurulu'nun 10.12.2009 tarihli kararıyla 2010-2011 öğretim yılından başlanarak beş yıl süreyle ders kitabı olarak kabul edilen 4. Sınıf Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi kitabının 20. sayfasında "Kelime-i Tevhid ve Kelime-i Şehadeti öğreniyoruz" başlığında: "Tevhid" kelime anlamı olarak 'birlik veya birleme sözü' anlamına gelir. Allah'ın varlığına ve birliğine inanmak demektir." Kelime-i Tevhid "La ilahe illallah Muhammedün Resulullah" cümlesine denir. "Anlamı da 'Allah'tan başka ilah yoktur' demektir" denilmektedir. Ancak kitapta, Kelime-i Tevhid "La ilahe illallah, Muhammedün Resulullah" olarak verilmesine rağmen "La ilahe illallah"ın anlamı olan "Allah'tan başka ilah yoktur" verilirken "Muhammedün Resulullah" bölümünün anlamı olan "Muhammed, Allah'ın resulü (elçisi)dir" bölümü verilmiyor." dedi. Özkes, bu uygulamaların iktidarın AB'ye girme sevdasından kaynaklandığını, dini esaslarında AB'ye uyumuna teşebbüs edildiğini ileri sürdü.

Kaynak:haberler.com

Nerede
    istanbul
    İletiler
    263
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Soykırımcı Haçlıların Önde gideni Fransa ,Ermenileri Osmanlıya KİM KIŞKIRTTI!

FRANSANIN TÜRK SOYKIRIMI İŞLEDİĞİ KESİNLEŞMİŞTİR.TBMM DERHAL KARAR ÇIKARTIP ,FRANSANIN ALNINA YAPIŞTIRMALIDIR? YOKSA,BÖYLE PASİF TUTUMLARLA HİÇBİR YERE VARILAMAZ.KONU AYRICA AVRUPA İNSAN HAKLARI MAHKEMESİNE DE TAŞINMALIDIR.MAĞDUR TÜRKLER FRANSADAN VE ERMENİSTANDAN TAZMİNAT TALEP ETMELİDİR.AŞAĞIDA YAZANLARI OKUYUNCA , FRANSA VE ERMENİSTANA VE BU YALANI ,DOLANI MECLİSLERİNDE KABUL EDENLERE HADLERİNİ BİLDİRMEK BİR İNSANLIK GÖREVİ HALİNE GELMİŞTİR......CEZAYİRDE YEDİĞİ HALTLARDAN ÇOK ..........TÜRKİYEDE ÜLKESİNİN YEDİĞİ HALTLARIN HESABI ÖNCELİKLE SORULMALIDIR..........KARTOZİ 'YE........

5 Ocak 2012 Perşembe

BİRİNCİ OTURUM

Açılma Saati: 13.03

BAŞKAN: Başkan Vekili Mehmet SAĞLAM

KÂTİP ÜYELER: Mine LÖK BEYAZ (Diyarbakır), Muhammet Rıza YALÇINKAYA (Bartın)

-----0-----

BAŞKAN - Sayın milletvekilleri, Türkiye Büyük Millet Meclisinin 48'inci Birleşimini açıyorum.

Toplantı yeter sayısı vardır, görüşmelere başlıyoruz.

Gündeme geçmeden önce üç sayın milletvekiline gündem dışı söz vereceğim.

Konuşma süreleri beşer dakikadır. Hükûmet bu konuşmalara cevap verebilir. Hükûmetin cevap süresi yirmi dakikadır.

Gündem dışı ilk söz, Adana ilinin düşman işgalinden kurtuluşu yıldönümü münasebetiyle söz isteyen, Adana Milletvekili Sayın Mehmet Şükrü Erdinç'e aittir.

Buyurun Sayın Erdinç. (AK PARTİ sıralarından alkışlar)

MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ (Adana) - Sayın Başkan, değerli milletvekilleri; Adana'mızın düşman işgalinden kurtuluşunun yıldönümü vesilesiyle gündem dışı söz almış bulunuyorum, bu vesileyle yüce heyetinizi saygıyla selamlarım.

5 Ocak 2012 Adana'nın düşman işgalinden kurtuluşunun doksanıncı yıldönümü. Bu ifadede geçen düşmandan kastedilen Fransa'dır yani birkaç hafta öncesine kadar Türkiye'yi dünya kamuoyu nezdinde Ermeni soykırımı yapmakla itham eden üstüne üstlük bu saçma ve mesnetsiz iddiayı reddetmeyi kendi ceza kanununda suç sayan kanun tasarısını kabul eden parlamentonun ülkesinden bahsediyorum. Evet, Fransa 18 Aralık 1918'den başlayarak Adana'mızı son Fransız askerinin terk ettiği 5 Ocak 1922'ye kadar fiilen işgal etmiştir. Bu işgalde Fransa şimdi soykırım yapıldığını iddia ettiği yandaşı Ermenilerden aldığı cesaretle binlerce yerli Müslüman ahaliyi, kelimenin tam anlamıyla kurbanlık koyun gibi boğazlamış ve şehri yakıp yıkmıştır.

Fransız Parlamentosunun tarihî gerçekleri çarpıtmaya dönük Ermeni iddialarını destekleyen düzenlemesini dünya üzerinde aklıselim hiç kimsenin kabul etmesi mümkün değildir. Bu kararın, halkımız başta olmak üzere, dünya insanları nezdinde de hiçbir itibarı bulunmamaktadır. Tarihsel gerçekliklerden uzak ve yalnızca birkaç Ermeni diasporasını mutlu etmeyi amaçlayan bu gerçek dışı iddiaların dillendirildiği karar metni er geç tarihin çöp kutusunda yer alacaktır.

Bizim tarihimizde böylesi bir utanç kesinlikle yoktur ama bize bu yaftayı yapıştırmaya çalışan Fransa'nın tarihinde, kara kıta Afrika'da katledilen milyonlarca masum insan bulunduğu gerçeğini dünya üzerinde herkes bilmektedir. Beyaz adamın yer altı ve üstü zenginliklerini sömürmek için işgal ettiği topraklarda katlettiği milyonlarca insan, bugün dünya mazlum milletler tarihinin önden gelen üyelerindendir.

Fransız mezalimini en iyi bilen bölgelerden birisi de Kurtuluş Savaşı öncesinde iki buçuk yıl işgal altında bulunan Adana'dır. Şimdi, şehrimizde yerli halka yönelik olarak gerçekleştirilen vahşetten birkaç ibret tablosunu sunmak istiyorum.

Yeni Adana gazetesinin kurucusu Ahmet Remzi Bey'in kaleminden Adana olayları şöyle anlatıyor: Ermeni kasaplarından Haçinli Kasap Haço, Çolakyanların Kasap Misak ve kardeşleri ve daha birçok Ermeni kasabı, ellerinde satırlar olduğu hâlde Müslümanların üzerine yürümüşler, bedenlerini canlı canlı çengellere takıp âdeta hayvan parçalar gibi uzuvlarını keserek "Bir okka et, dört meteliğe" diye bağırıp şehit etmişlerdir. Bugün "Abidin Paşa Caddesi" diye isimlendirdiğimiz yol üzerinde bulunan Kubat Paşa Medresesi'nde dershaneyi basarak Müderris Hacı İsmail Efendi'yi alnına haç yaparak şehit etmişlerdir.

Yağ Camii müezzini Mehmet Efendi'yi minarede ezan okurken şehit etmişlerdir.

Saimbeyli'de Ermenilerin vatandaşlarımıza uyguladığı vahşet ve sözde değil özde soykırımın en bilinen örneği, bölgemizde de hâlen Melek Hatun Ağıdı'yla anılır. Bölgeyi işgal eden Fransız kuvvetlerine yataklık yapan Ermeni Aram Çavuş ve adamlarının yaptıkları bu vahşetler "Melek Hatun" diye anılan küçük tanığın anlatımlarıyla bugüne kadar gelmiştir.

Değerli milletvekilleri, bu ve benzeri olayları gerçekleştiren Fransız ve Ermeni çeteciler 5 Ocak 1922 yılına kadar sürdürmüşlerdir. Hâl böyleyken bizlere asla ve kata gerçekleştirmediğimiz bir yaftayı yapıştırmaya çalışan zihniyeti bir kez daha şiddetle kınıyor, Adana'mızın kurtuluş mücadelesinde hayatlarını kaybeden kahramanlarımızı rahmetle, minnetle anıyor, saygılar sunuyorum. (AK PARTİ, CHP ve MHP sıralarından alkışlar)

BAŞKAN - Teşekkür ederiz Sayın Erdinç.

Sayın Halaman, sisteme girmişsiniz, kurtuluşla mı ilgili konuşacaksınız efendim?

ALİ HALAMAN (Adana) - Evet Başkanım.

Kaynak:www.tbmm.gov.tr

Nerede
    istanbul
    İletiler
    263
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Leyna ZANA; Özerklik Yetmez!

LAFA BAK LAFA ..............KÜRDÜN SİGORTASI SİLAH.............KÜRT AÇILIMINA DEVAM ......DURMAK YOK YOLA DEVAM............DAHA NELER GÖRECEĞİZ BAKALIM...........

Ben silahların bırakılmasını asla tartışmıyorum. O Kürtlerin sigortasıdır. Bu sorun var olduğu müddetçe o silahlar Kürtlerin güvencesidir" dedi.

-ÖCALAN’IN EV HAPSİ İÇİN "URFA"YI UYGUN GÖRDÜ-

ANF’de yer alan habere göre Zana, Frankfurt’ta yaptığı açıklamada, İmralı’daki terörist başının artık başka bir cezaevine naklinden daha çok ev hapsine alınabileceğini bildirdi. Zana, "Öcalan’ın İmralı’dan çıkarılıp, İstanbul mu olur, Ankara mı olur, Urfa mı olur, onu bilemiyorum ama mutlaka artık İmralı’dan alınması gerekiyor. Bu sağlıklı bir müzakere için gereklidir" dedi.

-"KÜRDÜN SİGORTASI SİLAH"-

Hükümete destek veren basın organlarında tartışılan olası tek taraflı ateşkes konusunda ise Zana şöyle dedi:

"Ben tek taraflı hiçbir şeyin anlamlı olacağını düşünmüyorum. Her şeyin mutlak surette bir tarafı vardır. Günümüz koşullarında demokratik eylemlilikler vardır. Çok radikal bir şekilde demokratik eylemliliklerin yaygınlaştırılması lazım. Silahlı mücadele şu anda herkesi taraf ediyor. Artık silahlı mücadele bir noktaya geldi. Ben silahların bırakılmasını asla tartışmıyorum. O Kürtlerin sigortasıdır. Bu sorun var olduğu müddetçe o silahlar Kürtlerin güvencesidir. Çünkü biz geçmiş süreçleri de görmüş insanlarız. 80’li yılları yaşamış insanlarız. Karşılıklı bir güvensizlik var. Bu güvensizliğin giderilmesi için belirli adımların atılması lazım. En büyük adımın devlet tarafından atılması gerektiği kanısındayım. Çünkü haksızlığı uğrayan Kürtler, haksızlığı da yapan devlettir. Kürtlere bir statü verilmeden, yasal bir güvence sağlanmadan, Kürtlerin silah bırakmasını tartışmamak gerekir. Ama silahların susturulması taraftarıyım. Çünkü artık gençlerin kanı akmamalı. Dialog süreci başladığı zaman yarın arkamıza döndüğümüzde gerçekten de gençler için hepimiz üzüleceğiz ve yaralanacağız."
    Kaynak:haber10.com

Nerede
    istanbul
    İletiler
    263
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: "Silahlı efendileriniz, ipinizi gevşetmediği sürece tuvalete bile gidemezsiniz: DOĞRU SÖZE NE DENİR?

BAŞBAKAN TAYYİP ERDOĞAN.................
    BDP'YE CEVAP VERDİ..........

Genelkurmay başkanımıza hakaret etmek açık söylüyorum densizliktir. Değil general onbaşı bile olmak bu toprakların tamamında bir gurur bir şeref meselesidir. Sen onbaşıları tanımıyor olabilirsin. Ama sen git silahlı efendilerine sor onlar sana onbaşıların kahramanlığını çok güzel anlatır. Çünkü o onbaşılar bizim canımız kardeşimiz. Değil TSK’da on başı olmak, sana uşaklığını yaptığın terör örgütünde on tane koyun bile emanet etmezler.

Önce haddinizi bileceksiniz. Bunlar İmralı’daki terörist başını önder olarak görüyorlar. Apo’ya peygamber diyorlar. Apo’nun da bunlara uygun gördüğü sıfatlar belli. Bir kez daha söyleyeyim.

Şarlatan, şovmen, satılık, saf, zırtapoz diyor. Bunları biz demiyoruz. Bunları biz demiyoruz önderleri diyor. Lider olarak, hatta peygamber olarak söyledikleri Apo söylüyor. Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.

Kaynak:hurriyet.com.tr

Nerede
    istanbul
    İletiler
    263
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Anayasa'ya Koyulması gereken HÜKÜM: FAİZ

Osmanlıyı ÇÖKERTEN,YOK eden ,en önemli etken FAİZ'dir.

Bu İLLET ,bu gün TÜRK DEVLETİ ve TÜRK MİLLETİ'nin en büyük düşmanıdır.

Anayasaya konulması gereken hüküm...........

HİÇBİR FAİZ ASIL BORÇTAN FAZLA OLAMAZ...........TİCARİ FAİZ DAHİL MÜREKKEP (FAİZE FAİZ)YASAKTIR............TÜKETİCİNİN HİÇBİR İŞLEMİNDE YASAL FAİZ DIŞINDA ,FAİZ YÜRÜTÜLEMEZ(KREDİ KARTLARI özellikle)............

HERTÜRLÜ FAİZDE SINIR %15'dir...........

EMPERYALİST KAPİTALİST SİSTEMİN SÖMÜRÜSÜNÜN PANZEHİRİ.......

AMERİKANCI,İMFÇİ,AVRUPACILAR ............MI ?

BU DEVRİMİ GERÇEKLEŞTİRECEK......?

SÖMÜRÜLÜYORSUNUZ,SÖMÜRÜLÜYORSUNUZ,SÖMÜRÜLÜYORSUNUZ

Amerika basıyor,yeşil doları istediği gibi, TÜRKİYE 'ye ise BASAMAZSIN DİYOR..........BENDEN BORÇ ALACAN DİYOR............

ÇOÇUĞUNUN SÜTÜNDE ,EKMEĞİNDE,İŞÇİNİN ALINTERİNDE İŞTE BU FAİZ illeti var........ÖDE ÖDE BİTMİYOR........

OSMANLI BÖYLE BATTI,DUYUNU UMUMİYE VERGİLERE EL KOYDU........

Nerede
    istanbul
    İletiler
    263
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Türk Milletinin Asil Evladı Rauf Denktaş

Allah Rahmet eylesin.Hayatını TÜRK MİLLETİ'nin varlığına armağan edenlerdendi.Hayatının son nefesine kadar TÜRK MİLLETİ için çalıştı.TÜRK MİLLETİ'nin başı sağolsun.

İletiler
    4.436
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Türk Milletinin Asil Evladı Rauf Denktaş .......

Allahın Rahmeti üzerine olsun.Başımız sağolsun.

Nerede
    istanbul
    İletiler
    263
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Amerikanın Saçmalayan CİN-PERİ'si ,TÜRK HÜKÜMETİNE ,ağır suçlamalarda Bulundu!.....

CİN-PERİ TÜRKİYE NATODAN atılsın DEMİŞ, Hiç meraklanma ÇİN-PERİ ,bu EMPERYALİST ,KAN ve Barut kokan eli kanlı teşkilattan,TÜRKİYE KENDİ İRADESİYLE AYRILACAK...........

CİN-PERİ'nin İKİNCİ SAÇMALAMASI ise ,yardım konusunda olanıdır.TAM TERSİ TÜRKİYE ABD'ye sömürülerek yardım etmektedir.MERKEZ BANKASINDAKİ KAĞIT PARCASI OLAN 3 SENTLİK MALİYETLİ yeşil dolarları kasasında tutarak ABD'ye heryıl HARAÇ VERMEKTEDİR.Bunun dışında NATO SİLAHLARI ALARAK, ABD SİLAH FABRİKALARINI ZENGİN ETMEKTE,ABD ekonomisine HİZMET etmektedir..........

CİN-PERİ'ye tavsiyemiz, TEKSAS ta ,IRAK SOYKIRIMCISI BUŞT İLE ;SIĞIR yetiştirmesi ,ve EN KISA ZAMANDA CİN ve PERİLERİ değiştirmesidir.........

Cumhuriyetçi aday adayından Türkiye hakkında sert sözlerHürriyet Planet17 Ocak 2012ABD’de Cumhuriyetçi Parti’nin bu yıl yapılacak başkanlık seçimleri aday adaylarından Teksas Valisi Rick Perry, Türkiye’nin NATO’dan atılması gerektiğini savundu. Perry, Türkiye’nin “birçok kişinin İslamcı teröristler olarak algılayabileceği kişiler” tarafından yönetildiğini de söyledi.Perry, Cumhuriyetçi başkan adayını belirleyecek eyalet ön seçimlerinin üçüncü ayağı olan Güney Carolina’da seçim öncesi yapılan ve Fox News haber kanalından canlı yayınlanan münazarada, Türkiye hakkında çok ağır sözler sarf etti.

İŞTE PERRY'NİN O ÇOK TARTIŞILACAK SÖZLERİ / WEB TV

Tartışmayı yöneten Bret Baier, Perry’e, Türkiye’deki son durum ile kadın cinayetleri, azalan basın özgürlüğü ve bölgedeki askeri meseleler hakkındaki görüşlerini sordu. Baier ardından da “Türkiye’nin hala NATO’ya ait olduğuna inanıyor musunuz?” sorusunu yöneltti.

Perry, “Açıkçası, karşınızda birçoklarının İslamcı terörist olarak gördüğü kişiler tarafından yönetilen bir ülke varsa, kendi vatandaşlarına bu tür uygulamalarda bulunuyorsa, o zaman evet, [Türkiye NATO’dan çıkarılmalı]” yanıtını verdi.

"ABD TÜRKİYE'YE YARDIMI KESMELİ"

Teksas Valisi, “Sadece Türkiye’nin NATO’ya üye olup olmadığı konusunu tartışmanın zamanı gelmedi. Dahası, ABD’nin Türkiye’ye yaptığı yardımın da sıfıra indirilmesi gerekiyor” diye konuştu.

Münazarada, Perry, 1970'li yıllarda ABD Hava Kuvvetleri pilotu olarak Türkiye'de görev yaptığını da söyledi. Perry, "O dönem Türkiye müttefikimiz olan, birlikte çalıştığımız bir ülkeydi, şimdi bunu göremiyorum" diye konuştu.

PERRY İÇİN İLK DEĞİL

Perry’nin, NATO’nun en eski üyelerinden ve ABD’nin Ortadoğu’daki en önemli diplomatik müttefiklerinden biri olan Türkiye hakkında söylediği bu sözler çok tartışılacak. Ancak Perry daha önceki münazaralarda da böyle tartışmalı ifadeler kullanmıştı. Hatta Michigan’da katıldığı bir münazaranın en önemli yerinde söyleyeceği sözleri unutması, ABD’de alay konusu olmuştu.

Iowa ve New Hampshire’da yapılan ön seçimlerde aldığı oy oranları, Perry’nin Cumhuriyetçilerin adayı olma konusunda çok fazla şansı olmadığına işaret ediyor.Kaynak:hurriyet.com.tr

+ Konuyu Yanıtla
3 / 5 Sayfa İlkİlk 12345 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar: