Merhaba Sayın Hukukçu üyeler;
Benim biraz uzun olmakla beraber bi sorunum var yardımcı olan hukukçu kişilere şimdiden teşekkürü bir borç bilirim.Sorunum ise biz bulunduğumuz eve yaklaşık 10 yıl önce taşındık ev sahibiyiz üstümüzdeki ev sahibi bizim geldiğimiz sene evini kiraya verdi kiracısı gayet normal insanlardı işten eve evden işe tarzında o evi boşalttıktan sonra tedavi gören bir kız ile babası taşındı evde yüksek gürültülü tv izlemek kavga eşyaları fırlatma attığı bira şişesi aracımızın camını kırdı bizde karakola şikate fln birazda baskıyla evi tahliye ettirdik daha sonra hiçbir olaydan ders almayan ev sahibi yaşlı bi karı koca kiracı aldı eve onlarda sabahlara kadar kavga yüksek tv sesi zaten diğer evlerinden bu sorunlar yüzünden atılmış artık ne uyku kaldı ne piskoloji dr a gittim 3 tane ilaç kullanıyorum bunların yüzünden ev sahibi maddi yardım karşılığı bunları evden çıkarttı (maddi yardımıda biz yaptık bu arada) 6 ay bi aile geldi öğretmen sessiz sedasız insanlar bulundu derken öğretmen hanımın tayini çıktı evi boşalltılar bu ay yeni bi kiracı buldu ev sahibi sağolsun 5-6 yaşlarında bir çocugu var evi tepemizde inletiyor zıplamalar koşmalar bağırma çağırma artık benim bu ev sahibinden ve kiracılarından sıtkım sıyrıldı derler ya o vaziyete geldim benim kanuni haklarım nelerdir sonuna kadar kullanmak istiyorum çünkü ev sahibi umursamaz bi adam evinde su patladı evimi su bastı hiçbir maddi talepte bile bulunmadım sırf iyi kiracı bulsun huzurla evimde oturayım diye ama bıçak kemiğe dayandı dediğim gibi acil olarak nasıl bir çözüme gidebilirim hem maddi hem manevi zarara uğramaktan bıktım 3 günlük dünya kimseyle kötü olmayayım diye iyi niyet gösterdim artık iyi niyet felan kalmadı lütfen bana bu konuda acil yardımcı olun.