Öncelikle herkeze merhaba;
Dün başıma gelen bir olayda ehliyetime el konuldu ve aracım bağlandı. Olay şöyle gerçekleşti bulunduğum şehirde yeşil ışıkta geçtikten sonra sağa park ettim ve akabinde motorlu trafik polisi geldi tam aracımdan inmek üzereyken inmememi söyledi ve ehliyet ruhsatımı istedi daha sonra araçdan inmemi istedi alkol alıp almadıgımı sordugunda 2 şişe bira icdigimi söyledim daha sonra bana tehid iceren konusmalar ve kolumu sıkarcasına tutarak gelen asayiş ekiplerinin aracına bindirdi daha sonra karakola götürüldüm ehliyetim yanımda olmadığı için aracım baglanıp otoparka cekilmiş karakolda aracım park halindeydi her hangi bir çevirmeye girmedim veya trafik polisi anons edip önümü kesmedi ben tam aracımdan inicekken yanımda durup kapıyı acmamı soyledi diyince hakkını mahkemede ara dediler kısacası hem aracım baglandı hemde ehliyetime el konuldu ben kaç promil alkollü oldugumu bilmiyorum gösterilmedi de bi beyaz kagıt imzalatıldı. Şimdi benim izleyecegim adımlar nelerdir yardımcı olurmusunuz. Saygılar