bundan 2-3 ay önce birileriyle bir problemim olmuştu, face ve hotmail hesaplarına girmiştim, kim olduğumu söylememiştim. Bu kişiler suç duyurusunda bulunmuş, sonrasında kim olduğumu söyleyince ismimi de vermişler ve sonrasında ifadelerini değiştirip, şıkayetlerini geri çekmişlerdir. İsim verildiği için ifade vermem gerektiği söylendi, son 1.5 ay zaman geçti arandım, ifade verilen vs. diye. Şimdi şöyle bir durum var ben reşit değilim, yani reşit olmadığım için ifadeyi verirken ya da savcılığa giderken yanımda 18 yaşından birinin bulunması gerekiyor mu, bir de sınavlarım olduğu için, yarın sabah gelmem söylenmesine rağmen, öğleden sonra gitmek zorunda kalacağım gibi. Böyle bir durum olduğunda gelip okuldan alma gibi bir durum olur mu? Ve son sorum, ifade verildikten sonra, davayla ilgili eve kağıt gönderiliyormuş. Şimdi, bu kağıt mevcut ikamete mi gönderiliyor, yoksa orada verilen adrese mi? İkamete gönderiliyorsa bile savcıyla konuşulduktan sonra başka bir yere gönderilemez mi? Acil cevap verebilirseniz çok memnun olurum..