Herkeze iyi günler alilemin hukuki çok büyük bir sorunu var çok büyük bir sorunu var
Babam gerçek dostlarına çok güvenen bir insandır , bu yüzden yakın bir arkadasına ölüm kalım olur paranı veremessin diye boş senede imza attırmış 2002 de. ama hiçbir zorlama yok iken(ödenecek mebla ise 10000 tl civarında )babam ın işleri kötüye gidiyor ve bu parayı ödeyemiyor. bu borcu da babamın imza attığı boş senede 235000 tl yazıyor ve icraya veriyor .babamda bunun korkusuna para vermeye başlıyor. 2006 dan bu yana her sene para veriyor icrayı çekiyor ve sonunda 2011 de evine arsalarına açıkçası tüm mal varlığı satışa çıkacak ...avukatımız gerekli davaları açtı ama benim hala çok büyük endişelerim var ..malların satışından sonra açtığımız dava görülecek .. nasıl bir süreç bizi bekliyor?..ayrıca babamın bu şahsa verdiği 100000tl dekontuyla birlikte elimizde .. ve babam bu adamdan bu kadar para almadı... bu şaış bunu nasıl ispat edecek bu şahsa 235000 tl verdim diye.. ayrıca avukat ise bu parayı faiziyle 435000tl yapmış bu nasıl bir iş anlayamıyorum... bana yardım edin ne yapmalıyım