Öncelikle merhaba Çocukken kulağımda bir rahatsızlık başladı orta kulak iltihabı... Defalarca kez hazstaneye gittim ve her seferinde bana ilaç damla antibiyotik vs. verip gönderdiler bir türlü geçmedi gel zaman git zaman askerlik çağım geldi askere gittim görevime 3. komando tugayı siirt de devam ederken 6. ayımda uzman erbaş sınavına girdim ve kazandım kulağımdaki rahatsızlığın engellemeyeceğini düşündüm ama sağlık muayenesinde elendim neyse bende bari bu işin tedavisini burda olyaım da kurtulayım artık dedim biraz zor oldu ama gata ya sevk aldım gataya geldim 3. günümde bana sol kom teşhisi ve yüzde kırk işitme kaybı teşhisi koydular (profosörler) ameliyat olmam gerektiğini ve bu ameliyat sonrasında çürük alabileceğimi söylediler kabul ettim çünkü kulağımdaki iltihap çocukluğumdan beri var olduğundan beynime kadar çıkmaya başladığını söylediler ayrıca her neyse ameliyat aoldum ve kulağım tamamen iyleşti çok şükür 2 ay hava değişimi verdiler 2 ay hava değişiminden sonra askerliğe el verişli değildir raporu verdiler sorum şudur değerli üyeler ben 12 ay askerlik yaptım ve askerliğimin bitmesine 1 ay kala çürük raporu aldım 2 gün önce tazminat hakkım varmı yardımcı olursanız çoık sevinirim