+ Konuyu Yanıtla
24 / 27 Sayfa İlkİlk ... 41415161718192021222324252627 SonSon
231 den 240´e kadar toplam 270 ileti bulundu.

Konu: AKP ne yaptı

AKP  ne yaptı Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    İstanbul
    İletiler
    348
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: De omnibus dubidantum

Alıntı feyyar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Aynen altına imzamı atarım bu iletinin.Ben bu yazdıklarınızı anlatamadım, inşallah siz anlatırsınız...Kolay gelsin.İşiniz zor...Adam anlamıyor yada anlamak istemiyor.
    Sayın Feyyar,

İltifat ve düşünceme destekleriniz için teşekkür ederim. Duyguların taştığı anlar klavyemize sahip çıkmalıyız. Sayın ayazoğlum fikirlerini açmaz ise ne istediğini anlamak mümkün mü? Zaten kabul etse idi o da destek yazısı yazacaktı.

Bir forumda herkes aynı düşünceye sahip ise orada hiçbir şey yapılmıyordur. Gerçekten zaman ayırıp, emek ve seviye ile yazılmış her düşünceyi okumaya bayılırım.

Adam tabiri kaba kaçmış. Dün akşam sitemiz genel kurulu vardı. Çok değer verdiğim bir komşum karısının meşakketinden bahsederken kadıncağız dedi.
    Söz sırası bana geldiğinde O kadını da anlamak lazım deyince bütün bayanlar beni yontulmamışlıkla itham ettiler. Şimdi 5'e 10 kalas olduğumu bayanlara neden anlatamadığımı anladım. Doğru yerde kullanılmayan adam veya kadın sıfatı insanı bayağılaştırıyor.

İyi geceler İçel'e selam forumdaşım.

Hukuki NET Güncel Haber

AKP  ne yaptı konulu yargıtay kararı ara
    AKP  ne yaptı konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

İletiler
    406
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Kod adı EKGYO

Alıntı Atilda09 rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Zordur ön yargıları kırmak. Farklılıkları belirginleştirmedikçe sorun çözülemez. İmkansız sandığınız bir çok şey inanamayacağınız çabuklukta değişir. Pes etmişliğim yok. Ben içte sorun çözülmeden dış mücadelenin anlamsızlığını vurgulamak istedim.
    Tabulardan nefret ederim. Bence insan oğlunun yaptığı her şey değiştirilebilir. Kardeşlik, Türklük, Vatan Millet, Aile olmak özde güzel ama pratikte siyasi manevra aracı olmaktan öte gitmiyor.
    Ben Büyük İskender'in imkansız düğümü tek KILIÇ darbesi ile çözmesini esas alırım problemlerimde.
    Operasyon bitmiştir. Operasyonun adı EKGYO idi. %51 olacak halka açıklığın ne demek olduğunu anlayabilmek gerek.
    Her zamanki gibi hepimiz alet olduk. Geçmiş olsun. PİRUS ZAFERİ derken anlattığım buydu. İktidar için önerilen ahlaksız teklifin bu ülkeye maliyeti yanan yıkılan ölen canlar değil. Onlar hedefe ulaşmak için harcanan kapital idi.
    3,45 ila 4,02 Milyar TL yani endüşük de 1 Milyar TL fark korku ile yerlinin kendisine ayrılan %10nu almaması %51 demektir ki EKGYO artık bizim değil.
    Ben GEZİye kızarım. Taksime kızarım. Didim yakınlarında Doğanköy var. Köylü 3-5 kuruşa sattığı taş evleri artık milyon TL lerle el değiştirirken kendileri o evlerin kapısında uşaklar.
    Yine söylüyorum ayrışmaz isek karışamayız. Bina olacaksak deniz kumlarını betona katmamalıyız. Bırakın Erdoğan işini yapsın. Yoksa her müdahaleniz düşmana yararken neyleyim ben böyle kardeşliği.
    Sıradan politik eleştirilerinize üzülerek katılmıyorum bu yüzden tek tek cevaplama gereği duymadım.
    SONUÇ:Gezinin kazandırdığı zafer sol düşüncenin ülkede propagandasının yapılmasıdır. Erdoğan için de cemaatin sarstığı milliyetçi muhafazakar taban safları sıkılaştırmıştır.
    BEDEL: 10 milyar TL lik EKGYOnun altın tepside sam amcaya ve yandaşlarına sunulmasıdır. İstanbulun en güzel arsalarına sahip şirketin projeler sonrası oluşacak kapitali siz düşünün.
    ÜLKEMİN BAŞI SAĞ OLSUN. ÇOK ULUSLU ŞİRKETLER VARDI. ARTIK ÇOK ULUSLU ANADOLU VAR.
    Sam amcaya yanlız ve güzel ülkemizin her metre karesi deliğe süprülmemek karşılığında elmas tepsiler içinde sunulduğunu düşünüyorum 10 milyarlık bakaye si kalmışssa hatırımız kalır alsın onuda götürsün,
    Bırakın Erdoğan işini yapsın diyorsun 11 yıldır hala işini yapamamışsa yandı gülüm keten helva.
    sonra bizim yaşamak istediğimizle senin söylediğin hayat çok farklı ben ve ailem senin söylemeye çalıştığın hayatta asla mutlu olamayız . mutlu olamayacağım hayatıda yaşamaya değeceğini sanmıyorum
    zenginlik para pul bunlar bir yerden sonra vız gelir tırıs gider dostum,
    bakma benim öyle destursuz bazı laflar ettiğime sen !
    biz ölümün kader olduğuna eni konu inanan insanlarız
    bizim için sence salakçada olsa aile kavramı uğrunda ölünecek derecede önemlidir hele vatan millet kavramı varya oraya hiç girme noolur?
    Hani sen başımız sağolsun falan demişsin ya bende bilakis tam orada yeniden doğduğumuzu düşünmekten kendimi alamıyorum . (umut fakirin ekmeğidir )
    yaw sevgili atilda 09
    3-5 gün fazla yaşayacağım diye inandığım hiç bir değerimi feda etmem!
    Bak dostum!
    Benim gibi düşünen insanlar olmasaydı bu gün burda o bilgisayarın başında oturup Sam amcaya ikram ediliyor diye yakındığın bir vatanın olmama ihtimali olma ihtimalinden fazlaydı hiç değilse bunu takdir edeceğini düşünüyorum
    Birde cevap verme gereği duymadığın sıradan ve siyasi olarak değerlendirdiğin düşüncelere keşke zahmet edip bir iki cevap verebilseydin .
    Çünki bizim gibi sıradan insanlar için o sıradan düşüncelerdir yön belirleyici olan oralarda çürütülürsek bizde Fatih Altaylı gibi secde(!) etmekten hiç beis duymazdık emin ol!
    esen kal dostum...

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    348
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Unhappy Cevap: Kod adı EKGYO

Alıntı ayazoglum rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sam amcaya yanlız ve güzel ülkemizin her metre karesi deliğe süprülmemek karşılığında elmas tepsiler içinde sunulduğunu düşünüyorum 10 milyarlık bakaye si kalmışssa hatırımız kalır alsın onuda götürsün,
    Bırakın Erdoğan işini yapsın diyorsun 11 yıldır hala işini yapamamışsa yandı gülüm keten helva.
    sonra bizim yaşamak istediğimizle senin söylediğin hayat çok farklı ben ve ailem senin söylemeye çalıştığın hayatta asla mutlu olamayız . mutlu olamayacağım hayatıda yaşamaya değeceğini sanmıyorum
    zenginlik para pul bunlar bir yerden sonra vız gelir tırıs gider dostum,
    bakma benim öyle destursuz bazı laflar ettiğime sen !
    biz ölümün kader olduğuna eni konu inanan insanlarız
    bizim için sence salakçada olsa aile kavramı uğrunda ölünecek derecede önemlidir hele vatan millet kavramı varya oraya hiç girme noolur?
    Hani sen başımız sağolsun falan demişsin ya bende bilakis tam orada yeniden doğduğumuzu düşünmekten kendimi alamıyorum . (umut fakirin ekmeğidir )
    yaw sevgili atilda 09
    3-5 gün fazla yaşayacağım diye inandığım hiç bir değerimi feda etmem!
    Bak dostum!
    Benim gibi düşünen insanlar olmasaydı bu gün burda o bilgisayarın başında oturup Sam amcaya ikram ediliyor diye yakındığın bir vatanın olmama ihtimali olma ihtimalinden fazlaydı hiç değilse bunu takdir edeceğini düşünüyorum
    Birde cevap verme gereği duymadığın sıradan ve siyasi olarak değerlendirdiğin düşüncelere keşke zahmet edip bir iki cevap verebilseydin .
    Çünki bizim gibi sıradan insanlar için o sıradan düşüncelerdir yön belirleyici olan oralarda çürütülürsek bizde Fatih Altaylı gibi secde(!) etmekten hiç beis duymazdık emin ol!
    esen kal dostum...
    Sayın Ayazoğlum;

Amacım düşüncelerinizi aşağılamak değil. Yazılarımda "Salakça" gibi bir kelime kullanmadığımı hatırlamıyorum. Acaba önceki yazılarımda mı var?
    Erdoğan hakkında söyledikleriniz. Yeni bir eleştiri olmadığı için tekrar başa dönmek istemedim. Onur, Aile, vatan, fazla yaşamak, uğurunda ölmek! Soyut kavramlardır. Ölçüleri düşünceden düşünceye, toplumdan topluma, inançtan inanca değişir. Gördüğünüz üzere ikimiz bile farklı düşünüyoruz. Hele yaşadığım toprakların tapusunu sizler gibi düşünenler elinden aldığımızı idda etmeniz öfke belirtisi. Sanırım meclis polemiğine karışacağız. Uslubunuzla bir an Sayın Kamer Genç ile yazıştığım hissine kapıldım. Tapusu benimse satmak tasarrufu da benimdir. Tapusuna bakım sözleşmesi karşılığı verilmiştir. Satılamaz şerhi düşülmüş gibi biz verdik neyi nasıl yapacağınıza biz karar veririz diyorsunuz. Canla aldık kanla veririz diyorsunuz. İşte iç savaşın ayak sesleri. Zaman en adil yargıçtır. Keyfiyeti eleştirilsede. Bekleyip göreceğiz. Beklemek sonucun oluşması için geçen süreye atıfta bulunmaktadır. Lütfen hiçbir şey yapmadan bekleyeceğimiz anlamı çıkmasın. Her vatandaş gibi elimizden gelenin en iyisini kıyamet anına kadar yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sizleri anlamak ve kendimi bulmak adına yazıyorum. Anlaşamadığımız bu noktada çözüm şiddet kullanmamak mıdır? Direniş yapmak mıdır?

Ne diyeyim kendinizi tanımlarken, gazilik mertebesini almış beni ölmekten korkmakla, ülkesini sevmemekle itham ettiniz ya varsın öyle bilinsin.

Hala diplomasinin zafer kazanacağına inanıyorum .

Bu mesele ile bulur cümle düvel fevz ile felah
    Hazır ol cenge eğer isterisen sulh U salah... Abdulhak

Konarsan güle kon dikene konma
    Eski düşmanların dost olur sanma... Köroğlu

BÜTÜN DÜNYA BENİM OLSA GAMIM GİTMEZ NEDENDİR BU?
    ÇÜN EZELDEN GAM İLE BİNA İLE OLUNMUŞ BEDENDİR BU... (SELİMİ)

AYRIŞMADAN KAYNAŞAMAYIZ... Böyle batatacağımıza eyalet sistemini oturtmaya çalışırken batalım. Değişim böyle olmalı bence. Bu tamamen kişisel fikirlerimdir. Saygılarımla...

Savunmam bundan ibarettir.
    Yeni iddialarınızı zevkle okumakla cevap yazmıyor olacağım. Bunu korkaklık veya pes etmişlik olarak almayınız.
    SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ ARTIK.

İletiler
    406
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın Ayazoğlum;

SÖZÜN BİTTİĞİ YERDEYİZ ARTIK.
    sevgili kardeşim Atilda09
    Seni incitmiş olma ihtimalini düşünerek önce çok çok özürdilerim
    Düşüncelerinize gerçekten saygı duydum ancak içinde katılmadığım bölümler hani tam bam teli denilen sinir uçlarına değince biraz duygusallaştım galiba,
    Neyse DEĞİŞİM di bizi bir araya getiren sözcük değilmi ?
    evet
    Değişim kolay kabul edilebilinir gibi görünsede zor bi eylemdir.

Değişim gözlerinizi kapalıyken el yordamıyla yürümeye benzer .bu durum cesaret ve bilgiyle donanımlı insanlarda alaca karanlıkta olacağı için daha kolay olur kuşkusuz,
    ancak bizim gibi insanları yani geçmişine sıkı sıkı bağlı toplumların değişim yürüyüşü zifri karanlıkta olur çok zordur sağa sola çarpmadan doğru adımlar atması tesadüflere bağlıdır.
    o yüzden biz değişimi iştahla isteriz ama geçmişten kopmayıda redederiz. halbuki geçmişten kopmadan da gerçek bir değişim olmaz,
    Sen bana dedinki:
    - kapat gözlerini,
    - evet kapattım.
    şimdi yürü, önünde hiç bir engel yok .
    -Eminmisin?
    -Evet, eminim!
    -Bu yol hangi yol?
    Şimdi sen anlatıyorsun bende seni can kulağıyla dinliyorum;
    Bu yolu buraya inşa edenlerin doğru insanlar olduğunu söylüyorsun ve sağlam bir zemini olduğu konusunda kuşkuların olsada yolun sonunu görmüşssün bir kere;
    -Ne var orda?
    -Mutluluk, huzur, güven;
    Şimdi benim güvenmediğim sen değilsin ki, oraya o yolu yapanların bir yığın kusuru var belki yokta ben öyle sanıyorda olabilirim .
    Bu bir süreç,
    O yüzden dediğin olsa bile belimden geçmişe bağlı iplerimin gevşemesi için güveneceğim bir alacakaranlık ortamı gerekli.
    geçmişten kopmadan geleceğe adım atmanın bir yolunu bulacağız umuduyla hoşca ve esen kal kardeşim
    Bende fikirlerini iştahla okuyacağım...
    ayazoglum

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    12.252
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı ayazoglum rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Çünki bizim gibi sıradan insanlar için o sıradan düşüncelerdir yön belirleyici olan oralarda çürütülürsek bizde Fatih Altaylı gibi secde(!) etmekten hiç beis duymazdık emin ol! esen kal dostum...
    -Fatih Altaylı :" ne sorayım abime"
    -Başbakan :"ne soracaksın bana"
    -Fatih Altaylı :"ne sorayım abime"
    -Başbakan :"ne soracaksın bana",
    .
    .
    .

Nerede
    İÇEL
    İletiler
    1.078
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Sayın Feyyar,

İltifat ve düşünceme destekleriniz için teşekkür ederim. Duyguların taştığı anlar klavyemize sahip çıkmalıyız. Sayın ayazoğlum fikirlerini açmaz ise ne istediğini anlamak mümkün mü? Zaten kabul etse idi o da destek yazısı yazacaktı.

Bir forumda herkes aynı düşünceye sahip ise orada hiçbir şey yapılmıyordur. Gerçekten zaman ayırıp, emek ve seviye ile yazılmış her düşünceyi okumaya bayılırım.

Adam tabiri kaba kaçmış. Dün akşam sitemiz genel kurulu vardı. Çok değer verdiğim bir komşum karısının meşakketinden bahsederken kadıncağız dedi.
    Söz sırası bana geldiğinde O kadını da anlamak lazım deyince bütün bayanlar beni yontulmamışlıkla itham ettiler. Şimdi 5'e 10 kalas olduğumu bayanlara neden anlatamadığımı anladım. Doğru yerde kullanılmayan adam veya kadın sıfatı insanı bayağılaştırıyor.

İyi geceler İçel'e selam forumdaşım.

Sayın Atilda09,düşüncelerinize katıldığımı belirttim ancak iltifat ettiğimi hatırlamıyorum,gelin görün ki babama bile iltifat etmem.Yanlış anladınız galiba.

Forumdaşlığınıza eyvallah.

Adam konusuna gelince,bizim buralarda erkek olana adam derler.Mesela,adam anlamıyor yahu,adam gibi adam,adam ol biraz,ne yapsın adamcağız gibi kullanılır.

Sitenizin genel kurulunda başınıza gelene üzüldüm doğrusu.Allah "KADIN"ların gazabından korusun...

İyi forumlar...

İletiler
    406
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı feyyar rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Sayın Atilda09,düşüncelerinize katıldığımı belirttim ancak iltifat ettiğimi hatırlamıyorum,gelin görün ki babama bile iltifat etmem.Yanlış anladınız galiba.

Forumdaşlığınıza eyvallah.

Adam konusuna gelince,bizim buralarda erkek olana adam derler.Mesela,adam anlamıyor yahu,adam gibi adam,adam ol biraz,ne yapsın adamcağız gibi kullanılır.

Sitenizin genel kurulunda başınıza gelene üzüldüm doğrusu.Allah "KADIN"ların gazabından korusun...

İyi forumlar...
    Feyyar bey sizin oraların dili çok kaba ve küfürlü olmalı sizi kendinize bir site kurun küfürlü konuşmak istediğimizde biz oraya geliriz. Tanımadığınız birine adı dururken ‘’ ADAM’’ sıfatıyla hitap etmeniz aşağılayıcı ve hakaret içerir bu dünyanın neresine giderseniz gidin böyle algılanır
    Bunu bile kibirden anlamıyorsanız hiç şaşırmam zira Erdoğan ı destekleyenler genellikle ya çok cahil oluyor yada çok akıllı ortası yok!
    Adios amigo

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    12.252
    Dilekçeler Sözleşmeler
    3
    Dosya Yükleme
    0

Ben bu iletilere onay vermek zorundamıyım? konuya dönmenizi rica edicem

İletiler
    406
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Alıntı Av.Engin Oğuz rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Mutlaka değilsiniz üstadım . Ancak biz bize hakaret eden arkadaşın sayfasında yazıyoruz misafir sayılırız bu kadar kabalaşmasına gerek yok tu onun açtığı konulara artık tek harf yazmam ayrıca sizden de kendi adıma özür dilerim
    hoşca kalın

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    348
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Lightbulb Digital çağın dili PROSEDURE CODE (MAKİNE DİLİNE KONUYU DÖKMEDEN ÖNCEKİ DİL)

Alıntı Av.Engin Oğuz rumuzlu üyeden alıntı İletiyi Göster
    Demokrasi ve Özgürlük için geldiklerinde başımıza gelecekleri bir de bu dilde anlatmak istedim.

If Saddam = Tayyip then Turkey is going to be like IRAK

STOP GEZİ STOP TURKEY WAKE-UP

You'll Miss So Much Tayyip Later...

+ Konuyu Yanıtla
24 / 27 Sayfa İlkİlk ... 41415161718192021222324252627 SonSon

Bu sayfada bulunan kavramlar:

http:www.hukuki.netshowthread.php82170-AKP-ne-yapti

akp turkiye icin neler yapti

akp zamaninda hangi fabrika yapildi

https:www.hukuki.netshowthread.php82170-AKP-ne-yapti

akp hükümeti 12 yılda ne yaptı

bu hükümet neler yaptı