+ Konuyu Yanıtla
4 / 4 Sayfa İlkİlk 1234
31 den 39´e kadar toplam 39 ileti bulundu.

Konu: Hayvan Fıkraları

Hayvan Fıkraları Hızlandırılmış Mobil Sayfa Sürümü (AMP)
    Nerede
    Salihli/Manisa
    İletiler
    7.141
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Balık dialogları...

- sana verdiğim 50 milyon borcu versene
    - ne borcu? borcum morcum yok benim.
    - niye durup dururken borcum yok dedin ki?
    - öyle demedim
    - ne demedin?

- günaydın!
    - ne oldu uyandık mı, gözlerim hiç kapanmadı sandım
    - günaydın!
    - sen kimsin lan??
    - günaydın!
    - bir saniye* ne işin var yatağımda?
    - günaydın!
    - ben yatıyorum iyi geceler...

-vay hacı naber?
    -ooo baba selam

3 saniye sonra...

-vay hacı naber?
    -ooo baba selam

3 saniye sonra...

-vay hacı naber?
    -ooo baba selam...

- biz balıklar neden gözlerimiz açık uyuyoruz lan, hiç düşündün mü?
    - .....
    - mal mal bakıyo hala..cevap versene oglum şşş alooo!...
    - zzzz....

- anaaa mehmet denizkızına bak lan
    - bi içim su be yeni galiba buralarda

(bir tur atarlar)
    -hişş oğlum denizkızına bak lan.. kimsin lan sen
    -sen kime lan diyosun aloo

efkarlı balık rakı sofrasında...

- ah ulann unutamıyorum be unutamıyorummm!
    - abi boşver be unutursun...
    - neyi?
    - ne neyi?

seksten önce:

- daha önce biriyle seviştin mi?
    - hayır.

seksten bir süre sonra, yine aynı iki balık:

- daha önce biriyle seviştin mi?
    - hayır.

Hukuki NET Güncel Haber

Hayvan Fıkraları konulu yargıtay kararı ara
    Hayvan Fıkraları konulu hukuk haber

2. # Nedir?
    Tavsiye Soru Cevap
    Nerede
    Avukat Dünyası
    İletiler
    Ne kadar?

Nerede
    Salihli/Manisa
    İletiler
    7.141
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Balık dialogları...

- sana verdiğim 50 milyon borcu versene
    - ne borcu? borcum morcum yok benim.
    - niye durup dururken borcum yok dedin ki?
    - öyle demedim
    - ne demedin?

- günaydın!
    - ne oldu uyandık mı, gözlerim hiç kapanmadı sandım
    - günaydın!
    - sen kimsin lan??
    - günaydın!
    - bir saniye* ne işin var yatağımda?
    - günaydın!
    - ben yatıyorum iyi geceler...

-vay hacı naber?
    -ooo baba selam

3 saniye sonra...

-vay hacı naber?
    -ooo baba selam

3 saniye sonra...

-vay hacı naber?
    -ooo baba selam...

- biz balıklar neden gözlerimiz açık uyuyoruz lan, hiç düşündün mü?
    - .....
    - mal mal bakıyo hala..cevap versene oglum şşş alooo!...
    - zzzz....

- anaaa mehmet denizkızına bak lan
    - bi içim su be yeni galiba buralarda

(bir tur atarlar)
    -hişş oğlum denizkızına bak lan.. kimsin lan sen
    -sen kime lan diyosun aloo

efkarlı balık rakı sofrasında...

- ah ulann unutamıyorum be unutamıyorummm!
    - abi boşver be unutursun...
    - neyi?
    - ne neyi?

Nerede
    Salihli/Manisa
    İletiler
    7.141
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı

Göçmen kuş dialogları

- Bakın arkadaşlar şu anda Ünlüler Çiftliği nin üzerinden uçuyoruz. Heeeyy nereye laaan? Geri dönüüüün. Geç kalıyoruuuz...
    Ulan göçün de içine ettiniz ya tebrik ederim valla. Harun Kolçak görecez derken kışı burada geçirince sorucam ben size.

- Abi biz şimdi V şeklinde uçuyoruz ya, bu kanatlarımızın yarattığı hava boşluğu sayesinde daha hızlı gidiyoruz. Bu sinerji olayı anlıyor musun?
    - Ohooo be güzelim. İyice sardın geyiğe ha Afrika ya kadar işimiz var seninle anlaşıldı.

- Ahh ah ne vardı bi leyleğe varacak. Evlendik evleneli kıçımız bi yer görmedi. Bu genç yaşta senin yüzünden göçüp gittim
    valla...
    - Sus be Neriman Bugüne bugün V nin başı olmuş bi adamın karısısın. Yılda iki kere de dünya seyahatine çıkıyoruz işte daha ne istiyorsun?

- Abi şimdi ne yapıcam ben ya? Sıra geldi geçtik öne, olduk V nin başı. Derslerde uyur musun al işte Nerede lan bu Afrika şimdi?

- Çökün çökün ilerde çevirme var.
    - Abi anladık reenkarnasyon geçirdin, bir önceki hayatında minibüs şöförüydün de artık leyleksin. Alışsan artık diyorum...

- Ne oldu sana ne oldu böyle? Nerde o eski taş fırın leyleği, bir anda oldun light leyleği...
    - Ne mırıldanıp duruyorsun kendi kendine Namık? Ne var karını sırtında taşıyorsan? Şurada ne kaldı Afrika ya. Dırdırlanma oyarım o gözlerini valla.

- W şeklinde uçmakta nereden çıktı lan? Bırakın özentiliği aslınıza dönün.

- Bir İstanbul Masalı nın bu haftaki bölümünü de seyredip, öyle göçseydik Şekip
    - Saçmalama Nurten. Yaza dönünce tekrarını verirler nasılsa o zaman izlersin.

- Uçakla gitseydik ne olurdu sanki be abi?
    - Kanadının körü olurdu. Bu kadar kişiyiz, uçak kaç paraya gelir senin haberin var mı? O zaman tam göçeriz işte...

- Kapayın ulan cep telefonunu... Uçuş süresince yasak kardeşim... Kaç kere söylicez...

- Abi ne olur bir kerede ben öne geçeyim.
    - Get len. Geçen sefer bi hata ettik seni öne geçirdik, uyuya kaldın. Senin yüzünden az daha kutuplara gidiyorduk.
    En arkaya hadee...

- Biraz alçaktan gidemez miyiz? Başım dönüyor da...
    - Olur, hatta istersen yürüyerek göçelim. Çok bozuldu gençlik çook... Biz böyle miydik be hey gidi hey...

- Ooops leyleği havada gördüm ya, olay bitmiştir, bu sene kesin çok gezicem...
    - Bu gerzeği atın dışarı...

- Ulan keşke okuldayken Türkçe derslerine daha çok takılsaydım. V nasıl bi şeydi? Hangi harften sonra geliyordu acaba?

- Abi hiç olmazsa ligin ilk yarısı bitseydi de öyle göçseydik.
    - Saçmalamaaaa.. Uçmana bak...
    - Bari göçerken Ali sami yenin üstünden geçemez miyiz? cim bom bomun maçı var, skor kaç kaç çok merak ediyorum.

- Aaa bu da nesi? Kuş desem değil, Uçak hiç değil... Süpermen olmasın sakın...
    - Yettim arkadaşlar binlerce kilometre uçmaktan yorulmuşsunuzdur siz şimdi. Atlayın bakalım sırtıma...
    - Yaşasın... Süper kahramanımız... Göç-meeeeen.

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    4.403
    Blog yazıları
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Hayvanlar Aleminden

ŞAPKA

Aslan ile tilkinin bir gün ormanda canları sıkılmış. napalım nedelim derken tavşanı görmüşler. Çağırmışlar yanlarına. Kafasına şapkayı geçirmişler. Fakat tavşanın uzun kulakları yüzünden şapka kafa da durmuyomuş.

- Senin niye şapkan yok diyerek başlamışlar tavşanı dövmeye.

Artık hergün dövüyolarmış tavşanı. günlerden bir gün tilkinin canı sıkılmış, dönmüş aslana:

- Aslan kardeş biz bu tavşanı dövüyoruz ama artık anlamaya başladı. Benim bir fikrim var. Çağıralım onu sigara isteyelim demmiş. Filtreli alırsa niye filtresiz almadın diye, filtresiz alırsa niye filtresiz aldın diye döveriz demiş.

Çağırmışlar tavşanı, tavşan korkarak gelmiş. Korkma demişler seni dövmeyeceğiz. Bakkaldan bize sigara al demişler.

Tavşan:

- Filtreli mi olsun, filtresizmi diye sorunca.

Aslanla tilki başlamış vurmaya

- SENİN NİYE ŞAPKAN YOK !..

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    4.403
    Blog yazıları
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Fıkralar

Deve

Genç deve annesine sormus
    -"Anne niye bizim ayaklarimiz bu kadar büyük?"
    Anne cevap vermis:
    -"Çölde kuma batmamak için."
    Genç deve tekrar sormus:
    -"Peki kipiklerimiz niye bu kadar gür.
    Anne tekrar cevap vermis:
    -"Çölde kum firtinalarinda kum kaçmasin diye."
    Meraki yatismamis olan genç deve bir soru daha sormus:
    -"Bizim niye hörgüçlerimiz var."
    Anne deve sabirla yanitlamis :
    -"Çölde çok uzun süre susuz idare edebilme için suyu hörgüçlerimizde depolariz."
    Sonunda dayanamayan genç deve sormus :
    -"Peki biz Ankara Devlet Hayvanat Bahçesinde ne halt yiyoruz??"

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    4.403
    Blog yazıları
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Fıkralar

TİLKİNİN ORUCU

Tilki ormanda gezmektedir.Bir ağacın dalında asili bir geyik budu görür. Açtır ama şüphelenir kontrol etmeye baslar ve görür ki bu bir tuzak. Geyik budu bir iple bombaya bağlıdır. Epeyce uzağa gider ve başını kollarının üzerine koyarak yatar, biraz sonra kurt gelir, budu görür ve yatan tilkiyi de tabi...

Tilkiye sorar;
    - Ne yapıyorsun dostum
    Tilki cevap verir;
    -Hiç yatıyorum
    -Burada bir but var
    - Evet var
    -Neden yemedin
    Tilki sakince cevap verir;
    - BU GÜN ORUCUM
    Kurt kendinden emin
    - Ben yiyeyim o zaman
    Tilki;
    - Buyur afiyet olsun' der.
    Kurt but 'a uzanır uzanmaz bir patlama ortalık toz duman kurt yaralı hareketsiz 10 metre uzakta perişan halde yatarken tilki sakince budu yemeye baslar. Bunu gören kurt ;
    - HANI ORUCTUN
    Tilki pişkin pişkin ;
    - Biraz önce top patladı duymadın mı? der...

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    4.403
    Blog yazıları
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Hayvanlar Aleminden

MUTLULUK

Büyük bir kedi, kuyruğuyla oynayan küçük bir kediye sormuş:

- Neden kuyruğunu kovalıyorsun?

Yavru kedi yanit vermiş:

- Bir kedi için en güzel şeyin mutluluk, mutluluğun da kuyruğum olduğunu öğrendim. Bu nedenle onu kovalıyorum, yakaladığımda mutluluğa kavusacağım.

Bunun üzerine yaşlı kedi şöyle demiş:

- Gençken ben de mutluluğun kuyruğum olduğuna karar vermistim. Ama şunu farkettim; ne zaman onu kovalasam benden uzaklaşıyor, ne zaman kendi işime baksam hep peşimden geliyor.

Nerede
    İstanbul
    İletiler
    4.403
    Blog yazıları
    3
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Hayvanlar Aleminden

En güçlüsü kim?

Bir gün bir kaplan uyandığında kendini canavar gibi hissetmiş. Hatta kendini öyle iyi hissetmiş ki, bir küçük maymunu köşeye sıkıştırmış ve ona gürlemiş,

- "Ormandaki hayvanların en güçlüsü kim!?!"

Zavallı tir tir titreyen maymun cevap vermiş,

- "Sizsiniz tabii ki, sizden güçlüsü yok."

Kısa bir süre sonra, kaplan bir geyiğe rastlamış ve kükremiş,

- "Ormandaki hayvanların en büyüğü ve en güçlüsü kim!?!!"

Geyik öyle çok titriyormuşki kekeleyerek,

- "eee şee şeyyyy büü büüü yüüüük kaa kaaa kaplan, siz ormandaki en güçlü hayvansınız." demiş.

Kaplan hızını almışken, sessizce ot yiyen bir file caka atmaya başlamış ve en yüksek sesiyle gürlemiş,

- "Ormandaki hayvanların en güçlüsü kim!?!?!!"

Fil hiç sesini çıkarmadan hortumuyla kaplanı yakaladığı gibi havaya kaldırmış, yere vurmuş, tekrar kaldırmış, kaplan portakal ve kömür renkli bulanık bir görüntü halini alana kadar silkelemiş, sonunda onu şiddetle yakındaki bir ağaca fırlatmış.

Kaplan sendeleyerek ayaklarının üzerinde doğrulmuş, file bakmış ve,

-"Yahu kardeşim, sırf cevabı bilmiyosun diye bu kadar sinirlenmene ne gerek vardı!" demiş.

Nerede
    ADANA
    İletiler
    69
    Dilekçeler Sözleşmeler
    0
    Dosya Yükleme
    0

Tanımlı Cevap: Hayvan Fıkraları

Ormanların aslanı bir gün ormandaki hayvanların hepsini toplamış ve başlamış konuşmaya - ormanda bir gün yangın çıkarsa alfebetik sıraya göre kaçılacaktır hiçkimse kendinden önce gelen harfin hayvanının önüne geçmicek demiş. Çok geçmeden ormanda yangın çıkmış aslanın korkusundan herkes alfebetik sıraya dizili şekilde kaçıyor kimse kimsenin önüne geçemiyormuş. Sırayla yanmaya başlamışlar. En geriden başlamış alevler hayvanları yakmaya. Zebra, yılan,.. Sincap, maymun, deve, baykuş. Sıra aslana gelmiş aslan ise koşmaya devam ediyormuş birden önüne bir bit çıkmış aslan kükremiş sen BİTSİN alfabeye göre benden sonrasın hemen yerine geç demiş. BİT ise aslana ben afrika bitiyim ve geride kalması gereken sensin diyerek aslanın önünden kaçmaya devam etmiş aslanda yanmış. Yangından bir tek BİT kurtulmuş. F FARKIYLA

+ Konuyu Yanıtla
4 / 4 Sayfa İlkİlk 1234

Bu sayfada bulunan kavramlar:

https:www.hukuki.netshowthread.php7773-Hayvan-Fikralaripage3

http:www.hukuki.netshowthread.php7773-Hayvan-Fikralaripage4

Forum