"Sevgili Human Resources (İnsan Kaynakları) elemanları. Şu an benimle ilgilenmediğinizin farkındayım, çünkü ben yeni bir mezunum. Tarsus Amerikan Lisesi + Koç Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunuyum. İngilizcem çok iyi ama yakında unutacağım. (7 sene Tarsus Amerikan+4 sene Koç=11 sene İngilizce) Bilgisayarla aram çok iyi. Fifa99"un kralıyım. (Daha iyi olduğunu iddia eden genel müdürünüz falan varsa kapışalım) Counter Strike da bir numarayım. Bunun yanında önemsizde olsa Word, Excel falan hepsini biliyorum. Siz "ofis programları" diyorsunuz. Sizi hiç ilgilendirmediğini biliyorum ama Flash 5.0,Frontpage 2000 gibi programları da biliyorum. Birazda HTML ve Java...

Bos zamanlarımda sinemaya giderim müzik dinlerim falan filan da bundan size ne ki.. İnanmıyorsanız söyleyim, en son Driven Filmine gittim. Biliyorum hala inanmıyorsunuz bu yüzden film hakkında izlenimleri mi söyleyeceğim. Kaynakwh:

Yarış sahneleri harika çekilmiş ama filmde iş yok. Hala inanmıyorsanız Allah size akıl fikir versin. Neyse konuya gelelim. Eğer beni işe almak için başvurmak istiyorsanız e-mail yoluyla şirket hakkında detaylı bilgi verip bana ... adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Eksik gönderilen şirket bilgileri sizin hemen elenmenize yol açabilir. Biraz da işi kabul etme prosedüründen bahsedeyim. Gönderilen başvurulardan sonra 8 tane teste tabi tutulacaksınız. Eğer bu testleri geçerseniz yazılı ve sözlü mülakatlardan sonra şirketinizin bütün elemanlarına İngilizce sınavı uygulanacak.

Bu arada genç bir şirkette çalışmak istiyorum. (Yaş ortalaması 25i geçmeyecek) Eğer birden fazla şirket bütün testleri geçerse averaja bakılacak o da eşitse kendi aranızda oynanan maçlara bakılacak. O da eşitse yazı tura atacağım.

Şu an elimde tam 36 değişik şirkete ait ret mektubu koleksiyonum var. Bunları çerçeveletip duvarıma astım ama artık duvarda yer kalmadı. Bu yüzden sadece ciddi başvuruları değerlendireceğim.